یک سال پس از طوفان پس از استوایی دوریان یک جرثقیل ساختمانی را در مرکز شهر هالیفاکس فرو ریخت و میلیون ها آسیب به بار آورد، زمانی که تحقیقات استان به پایان خواهد رسید، سیگنال روشنی وجود ندارد.

از ۷ سپتامبر ۲۰۱۹، روزی که جرثقیل در اثر بادهای ۱۲۰ کیلومتر بر ساعت پایین آمد، دولت نوا اسکوشیا در تحقیقات خود در مورد فروپاشی جرثقیل تنگاتنگ باقی مانده است.

ادامه مطلب: سایت Halifax که در آن جرثقیل فرو ریخت تا به حال سابقه نقض ایمنی ، اما هیچ جریمه و یا مجازات

در اثر سقوط جرثقیل کسی مجروح نشد اما منجر به یک برگه سنگین برای این استان شد چرا که کشش خیابان ساوت پارک بین موریس و اسپرینگ گاردن جاده را به مدت دو ماه تعطیل کرد چرا که مهندسان و متخصصان فهمیدم چگونه جرثقیل فروریخته را حذف کنند.

روز پنجشنبه وزارت کار و آموزش پيشرفته گفت تحقيقات در مورد سقوط هنوز ادامه دارد و متعهد است پس از تکميل گزارش خلاصه ای منتشر کند.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

شانون کر، سخنگوی بخش کار می گوید: «(این) در ماه های آینده انتظار می رود.

داستان های رونده

لامبورگینی در تجمع سوپرماشین پیش از ظهر درگیر تصادف جدی شد که ۲ کودک را در بیمارستان به جا گذاشت

‘من پیشرفت کرده ام بسیار بسیار آهسته’: قبل از سی COVID-19 ‘طولانی روگرفت’ سهام داستان بازیابی

1:53 Downed Halifax جرثقیل خرابی ماه قبل از طوفان : اسناد

Downed Halifax جرثقیل خرابی ماه قبل از طوفان : اسناد

این همان پاسخی است که در ماه ژوئن با گلوبال نیوز به اشتراک گذاشته شد زمانی که این بخش گفت که همه گیر COVID-19 برخی از “چالش ها” را در تکمیل گزارش ایجاد کرده است.

این استان حدود ۲ میلیون دلار پول مالیات دهندگان برای پاکسازی جرثقیل هزینه کرد و این استان می گوید همچنان متعهد به بازپس گیری هزینه های جرثقیل سقوط کرده است.

با این حال، لوید هینس، وزیر تجدید حمل و نقل و زیرساخت ها گفت هیچ راهی برای تعیین اینکه از نظر بازیابی بودجه تا زمانی که گزارش کامل شود چه باید کرد وجود ندارد.

ادامه مطلب: صاحبان کسب و کار ‘نا امید’ توسط سکوت در سقوط جرثقیل دوریان، به عنوان تعمیرات در ساختمان آسیب دیده آغاز می شود

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

بسیاری از صاحبان کسب و کار در کشش خیابان ساوت پارک است که برای ماه ها در پی سقوط جرثقیل بسته شد واصل کلاس اقدام طرح دعوی در دادگاه به دنبال غرامت از توسعه دهندگان و پیمانکاران مرتبط با جرثقیل سرنگون شده است.

تلاش های آن ها نیز با گزارش ناقص استیمید می شود.

— با فایل های سارا ریتچی و الیزابت مک هفری

© 2020 Global News, a division of Corus Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de