خرید هیچ چیز اقتصاد جامعه به دست آوردن محبوبیت در ادمونتون

گروه های فیس بوک که در آن اعضای جامعه می توانند اقلامی را که دیگر نیاز به آن ها نیست، درخواست کمک کنند یا خدمات رایگان را به اشتراک بگذارند، در ادمونتون در طول همه گیر کروناویروس در حال رشد هستند.

کریستین مک کورت-رید هنگامی که در ژوئیه ۲۰۱۸ راه اندازی شد به گروه Buy Nothing Laurier Height-Glenora پیوست.

ادامه مطلب: کروناویروس : ادمونتون اجازه می دهد تا گاراژ ، فروش حیاط با شروع جمعه

در طول سال ها، او برداشت تا پازل، کتاب، فلوت شامپاین، اقلام دکور و هنر از همسایگان که دیگر به آنها نیاز ندارد – همه به صورت رایگان.

مک کورت رید گفت: «اگر شما در حال انجام یک تمیز عمیق از خانه خود هستید و کارهایی دارید که می خواهید از شر آن خلاص کنید، جای بسیار خوبی برای ارسال چیزها و دیدن اینکه آیا دیگران در همسایگی شما ممکن است بتوانند قبل از اینکه خودتان آن را دفع کنید یا آن را اهدا کنید، از آن استفاده کنند یا نه.»

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

هنگامی که یک طوفان بادی چتر پاسیو او را سرنگون کرد، یک همسایه حتی پیشنهاد تعمیر آن را، به صورت رایگان، از طریق گروه داد.

“این در واقع در مورد بسیار بیشتر از تبدیل شدن به زباله رایگان است. این واقعا در مورد ساخت جامعه و ارتباط نیز هست.”

“این بسیار فوق العاده برای بسیاری از مردم برای دیدار با همسایگان خود و کمک به یکدیگر با هر چیزی که آنها ممکن است نیاز داشته باشد.”

ادامه مطلب: خرید هیچ چیز ممکن است کلید تعطیلات بدون استرس باشد، گروه می گوید

با بسیاری از مردم منزوی در خانه در طول بهار، و با بسیاری از فروشگاه ها بسته و یا عامل در امکانات محدود، مک کورت رید گفت: علاقه به گروه افزایش یافته است.

او توضیح داد: «ما یک آپتیک ۸۰ درصدی را از ماه مارس تا آوریل در تعداد کاربرانی که در گروه داشتیم دیدیم – بنابراین بسیاری از افراد جدید به هم پیوستند.»

و آن افراد فقط به هم نپیوندند، آنها نیز شرکت کردند، مک کورت رید گفت که ها بین ماه های مارس و آوریل 200 درصد افزایش یافته است.

یک به طور معمول شامل یک عکس و یک پیشنهاد به گروه است. متناوبا، این می تواند یک درخواست برای چیزی است که یکی دیگر از neighour ممکن است مایل به دادن دور.

قبل از همه گیر، هفت گروه Buy Nothing در ادمونتون وجود داشت. پنج تاي ديگو توي ماه هاي بعدش ظاهر شدن

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

The coloured in communities already have Buy Nothing groups, while the shaded black communities are launching one in the middle of the pandemic. Courtesy: Melissa Bryant

رنگی در جوامع در حال حاضر خرید هیچ چیز گروه، در حالی که جوامع سیاه و سفید سایه دار در حال راه اندازی یکی در وسط همه گیر است. حسن نیت ارائه میدهد: ملیسا برایانت. حسن نیت ارائه میدهد: ملیسا برایانت

بنیانگذار خرید هیچ چیز جنگل ارتفاعات بزرگ هاردیستی – Ottewell گروه ، ملیسا برایانت ، گفت : برخی از چیزهایی مانند اقلام بچه ها همیشه محبوب در صفحه. اما همه گیر به اشتراک گذاری چیزهای دیگر نیز افزایش داده است.

“شما می بینید بسیاری از حیاط پشت COVID اتفاق می افتد. بسیاری از ابزار حیاط و گیاهان گرفتن مبادله به عقب و جلو در میان همسایگان، که عالی است.”

گروه برایانت در آغاز به بیش از ۶۵۰ عضو از ۱۰۰ عضو بادکنک می کرد.

ادامه مطلب: هیچ تغییری در دستورالعمل های دور شدن فیزیکی COVID-19 برای آلبرتان ها هنوز: هینشاو

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر