اين آخر هفته دير تر از هيچوقت براي ملکه سيتي پرايد بود

این جشنواره یک هفته ای که به طور معمول در ماه ژوئن برگزار می شود اما به دلیل همه گیر کروناویروس به تعویق افتاد، پیچیدن سنتی خود را بعد از ظهر شنبه با نسخه ای خودرو محور از رژه مارکی خود از طریق مرکز رجینا آغاز کرد.

ادامه مطلب: جشن های پراید ساسکاچوان در میان محدودیت های کروناویروس به صورت آنلاین تغییر مکان می دهند

در حالی که شرکت کنندگان به عنوان مشتاق به عنوان همیشه بودند، سازمان دهنده رویداد دن Shier اشاره کرد که معمولا بیش از 100 ورودی به 30 در سال جاری محدود شد. اگرچه مشارکت نیز به ظاهر کوچکتر از سال های گذشته بود، اما او گفت از پاسخ افرادی که از این رویداد از کنار خیابان ها حمایت می کردند قدردانی می کند.

شیر به گلوبال نیوز گفت: همه گیر کروناویروس بر سلامت و سلامتی جوامع دگرباشان جنسی از جمله به صورت محلی تاثیر گذار بوده است.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

او می گوید: «داشتن غرور و رژه هنوز اتفاق می افتد، به نظر من هم نمادین جامعه ماست و هم بخشی از یک رویداد قابل مشاهده.» “اما این هم یک فرصت برای ما است که به نوعی یا مد جمع آوری کنیم.

داستان های رونده

انتاریو گزارش می دهد 169 مورد جدید کروناویروس نشانه بزرگترین افزایش در بیش از 6 هفته

COVID-19: چرا دکتر برتر قبل از ظهر می گوید یک متر فاصله گاهی اوقات به اندازه کافی خوب است

“ما می دانیم که دسترسی به مراقبت های بهداشتی و خدمات بهداشت روانی و فقط سلامتی عمومی برای جامعه ما در حال حاضر برای برخی از مردم دشوار بود، چالش برانگیز برای برخی از مردم، قبل از همه گیر است. بنابراین با موانع اضافی انزوای اجتماعی و محدود شدن بسیاری از خدمات از نظر اینکه چگونه می توانید به آنها دسترسی داشته توانید، قطعا جامعه ما را تحت تاثیر قرار داد.”

ادامه مطلب: ‘موسیقی بلند و چهره های خندان’: ملکه شهر نشانه 30 سال غرور

رژه کوئین سیتی پراید یک روز پس از آن صورت گرفت که پلیس موس فک دو مجرم جوان را در ارتباط با یک حادثه قلدری که شامل یک دختر تراجنسیتی در آن شهر بود متهم کرد.

شیر می گوید: «دلایل مختلف زیادی وجود دارد که وجود غرور مهم است.»

وی تصریح کرد: آموزش و پرورش یکی از بهترین راه هایی است که ما از آن می دانیم تا به آگاهی و عدالت در جامعه کمک کنیم. این که آیا مصادیق آن از قلدری و هوموفوبیا و ترانسفوبیا، و یا این واقعیت است که هنوز بخش بزرگی از جامعه وجود دارد که احساس نمی کند که آنها می توانند خارج باشند و آنها به دلیل هویت جنسیتی، گرایش جنسی، رنگ پوست خود و یا جایی که آنها از آمده اند وجود دارد – بسیاری از موانع هنوز هم امروز وجود دارد.”

شیر گفت ملکه سیتی پراید برای سال ۲۰۲۱ «کاملاً نمی داند چه چیزی را پیش بینی کند».

“چون ما این بار یک بار تمام این غرور از نظر جسمی دور و از راه دور را پشت سر گرفته ایم، احساس می کنیم که برای سال آینده آمادگی بسیار بیشتری خواهیم داشت، چه دور شدن فیزیکی به تعداد محدود و چه اینکه می توانیم کاری کمی بیشتر انجام دهیم.”

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

© 2020 Global News, a division of Corus Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de