در شهر کوچک ایدیلیک از شمال هاتلی، در شهرستان های شرقی کبک، مردم محلی می گویند ساخت و ساز نگه داشتن مردم از هم جدا و مشتریان بالقوه دور است.

یک ماه پس از آغاز برچیدن و بازسازی پل هاتلی شمالی، کسب و کارهای محلی و شهروندان در حال مبارزه، آوردن مشتریان، دور زدن و تحمل سر و صدای مداوم هستند.

دانیل دوپر، صاحب سرندیپیتی بی و بی که در آن سوی خیابان از پل قرار دارد، می گوید: «وقتی تپش لوله ها را انجام می دهند به ویژه ناخوشایند است.»

دوپری گفت که باید قبل از اینکه اومدن به مشتریان بالقوه در مورد ساخت و ساز هشدار بده برخی لغو را انتخاب کردند؛ دیگران به هر حال آمدند.

“من به آنها زنگ زدم و به آنها گفتم، “اگر شما برای روز را ترک کنید، اگر فعالیت انجام دهید، شما خوب هستید چون معمولا در شب چندان بد نیست. اما اگر قصد دارید تمام روز را اینجا بگذرانید، آنوقت از خودتان لذت نمی برید.»

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

ادامه مطلب: پل هاتلی شمالی برچیده شود و شهر را به دو نیم کند

این استان حدود ۵ میلیون دلار برای بازسازی پل ۷۵ ساله هزینه می کند. دولت شروع این پروژه را تا ۳ اوت به تأخیر انداخت، بنابراین این شهر می توانست از یک فصل توریستی لذت ببرد. اکنون پیمانکار ساعات کار را تمدید کرده است، از ساعت 7 صبح تا 10 بعد از ظهر در طول هفته، و آنها مجاز به کار در تعطیلات آخر هفته هستند.

و کار به معنای واقعی کلمه شهر را به دو تقسیم کرده است. پل پا اجازه می دهد تا برای عابران پیاده و دوچرخه سواران برای عبور به سمت غرب شهر، اما به رانندگی — آن را انحراف 20 کیلومتر است.

برخی از کسب و کارهای محلی می گویند که تاثیر آن را احساس می کنند.

“سخت است. برخی از کارمندانم مجبور شدم دراز بکشم.» استیون پیرسی، صاحب مارینای هاتلی شمالی می گوید.

خدمات مارینا Piercy قایق های متعلق به مردم محلی علاوه بر اجاره قایق ها و تجهیزات لذت آب مانند kayaks و دست و پا زدن. او می گوید قایق ها اغلب محدود می شوند و قادر به عبور از منطقه ساختمانی نیستند و دسترسی به دریاچه را از لنگرگاه کنار رودخانه اش تقریبا غیرممکن می کند. او گفت ماه گذشته برای کسب و کارش بسیار دشوار است.

خيلي بد خیلی بد. هیچ ترافیک وجود دارد، هیچ ترافیک از طریق وجود دارد. من صاحب گاراژ هستم و کسي گاز نميگيره افرادی که کسب و کار ها را در ساختمان اجاره می کنند، کسی نیست.»

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

ادامه مطلب: توریست قدیمی مونترال، مغازه های یادگاری تلاش برای شناور ماندن در میان COVID-19 همه گیر

اخبار مرتبط

پل هاتلی شمالی برچیده شود و شهر را به دو نیم کند

بیش از مشکلات سفر یا مالی، مردم محلی نیز نگرانی های ایمنی دارند. آنها نگران مدت زمانی هستند که برای رسیدن پلیس به آن سوی هاتلی شمالی از ماگوگ طول می کشد.

جانت پرایس ساکن مادام العمر گفت که این هفته با 9-1-1 تماس گرفته است و رسیدن پلیس 40 دقیقه طول کشید.

او می گوید: «آن شب برای من یک نگرانی بود، چون من تنها زندگی می کنم و حدود نیمه شب مردی در اطراف خانه ام کمین می کرد.» “پس کمی ناراحت کننده بود که آنقدر طولانی تر صبر کنید تا آنها بیایند.”

شهردار شهر مي گويد تقريبا هيچ شکايتي از خدمات محلي نشنيده است. او می گوید اکثر ساکنان درک می کنند، کار مورد نیاز بود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de