مردي که کانست سارا بکت رو کشت اجازه نداشت به جزيره ونکوور برگرده

اسناد جدید هیئت آزادی مشروط کانادا نشان می دهد مانتی های جزیره ونکوور با اجازه دادن به یک راننده مست که در آوریل ۲۰۱۶ یک افسر را کشت مخالفت می کند تا به جامعه بازگردد.

تصمیمی از اوت ۳۱ اشاره می کند که اگرچه کنت فنتون بهبودی از خود نشان داده و تا حد زیادی با شرایط آزادی مشروط روز خود سازگار بوده است، اما با پیشنهاد او برای بازگشت به جزیره ونکوور زمانی که قرار است در مارس ۲۰۲۱ آزاد شود موافق نیستند.

ادامه مطلب: شوهر عصباني به عنوان قاتل افسر RCMP روز آزادي مشروط ميشه

فنتون در آوریل ۲۰۱۶ در حالی که از یک رزمناو پلیس دیگر دور می شد، به کانست سارا بکت در جامعه جزیره ای لانگفورد ضربه زد و کشت.

او در زمان سقوط الکل، کوکائین و ماری جوانا در سیستم خود داشت.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

1:50 بیوه سرکار سارا بکت خواستار حداقل جملات شد

بیوه سرکار سارا بکت خواستار حداقل جملات شد

سرویس اصلاح کانادا و RCMP با پیشنهاد فنتون برای بازگشت به جایی نامشخص در جزیره ونکوور مخالفت کردند و به پیامدهای منفی و خشونت آمیز بالقوه ای که می توانست با آن مواجه شود اشاره کرد.

ادامه مطلب: ‘فقط منزجر’: بیوه زن افسر ویکتوریا RCMP می گوید که او از جلسه آزادی مشروط قاتل همسر گفته شده است

هيات آزادی مشروط می گويد آن نگرانی ها با نظراتی که در دادگاه فنتون توسط قاضی مطرح شده است حمايت می شود که گفته بود پدر و مادر فنتون در اثر اقدامات او ننگ زده و پرت شده اند و کسب و کار آنها خراب شده است.

“شما نباید بدون رضایت کتبی قبلی سرپرست آزادی مشروط خود به جزیره ونکوور بازگردی. به دلیل سطح شدید پوشش رسانه ای جرم شما، بازگشت شما در صورت علنی شدن، این پتانسیل را دارد که یک واکنش عمومی خصمانه و حتی خشونت آمیز ایجاد کند.»

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

ادامه مطلب: کنت فنتون به جرم مرگ سارا بکت کانست RCMP به ۴ سال زندان محکوم شد

این هیئت افزود: طرح فنتون برای باز کردن یک کسب و کار در جزیره ونکوور می تواند تحت تاثیر واکنش منفی عمومی به بازگشت او قرار گیرد و می تواند به استرس عاطفی و مالی قابل توجهی منجر شود.

چندین شرایط ویژه نیز بر آزادی فنتون تحمیل شده است، از مصرف ن کردن، در اختیار داشتن یا خرید الکل گرفته تا تماس ن گرفتن یا تعامل با دوستان یا اعضای خانواده قربانی.

© ۲۰۲۰ مطبوعات کانادا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر