این کت به عنوان رسمی ترین لباس مردانه در بسیاری بهترین کت مردانه اینجا کلیک کنید از کشورها شناخته می شود. البته همه کت و شلوارها رسمی نیستند. اما در هر صورت ، هر آقایی حداقل به یک کت و شلوار شیک نیاز دارد. کت و شلوارهایی که بهترین کت مردانه در کمد لباس مردان ایرانی یافت می شود اغلب از مارک های داخلی است و توسط خیاط های خودمان دوخته می شود.

بهترین رنگ کت و شلوار مردانه

 

از آنجا که “Gree” نسبت به شما آقایان بی تفاوت بهترین کت مردانه نیست ، ما مقاله امروز خود را به معرفی بهترین مارک های کت و شلوار ایرانی اختصاص داده ایم تا بتوانید به خرید کت و شلوار جدید بپردازید.

پست های مرتبط
این نکات را برای خرید پیراهن چوگان بدانید بهترین کت مردانه

بهترین مارک های ماکارونی ایرانی کدامند؟

این شما و این مارک های معروف ایرانی هستید که در تولید کت و شلوار درخشیده اید:

1. هاکوپیان ؛ زندگی ارزشمند است

بهترین مارک های کت و شلوار ایرانی – هاکوپیان
تصویر گرفته شده از سایت هاکوپیان
هاکوپیان نمونه ای از یک مارک شناخته شده ایرانی است بهترین کت مردانه که تلاش می کند به برندی تبدیل شود که بتواند در زمینه پوشاک مردانه با همتایان اروپایی رقابت کند. هاکوپیان به سطحی از کیفیت فکر می کند بهترین کت مردانه که نه تنها در بازار داخلی بلکه در عرصه بین المللی نیز می تواند یک مارک معروف باشد.

کت و شلوار مردانه هاکوپیان

 

چرا از هاکوپیان خرید؟
استفاده از الیاف طبیعی: هاکوپیان از الیاف بهترین کت مردانه طبیعی برای تولید لباس استفاده می کند. زیرا وی معتقد است که لباسهای ساخته شده از الیاف طبیعی مانند پشم و پنبه نه تنها آسیب کمتری به محیط وارد می کنند ، بلکه برای حفظ بهداشت بهترین کت مردانه شخصی نیز بهتر هستند. علاوه بر این ، الیاف طبیعی از نظر وزن سبک باعث راحتی و آرامش مصرف کننده می شوند.
تولید با مواد اولیه با کیفیت: پارچه های مورد بهترین کت مردانه استفاده در هاکوپیان که عمدتا از الیاف طبیعی ساخته شده اند ، از معتبرترین شرکتهای ایتالیایی خریداری می شوند. هزینه های محصول همچنین شامل آستر ، بالشتک ، دکمه ها و خارجی بهترین کت مردانه از تامین کنندگان خارجی است. البته کلیه مواد اولیه ، قبل از خرید عمده و استفاده در فرآیند تولید ، ابتدا باید توسط کارشناسان کنترل کیفیت هاکوپیان بهترین کت مردانه بررسی و تأیید شود. بنابراین می توان پیش بینی کرد که محصولات با کیفیت بالا به دست مشتری می رسد.

کت و شلوار مردانه اسپرت

 

گلدوزی سفارشی: گلدوزی سفارشی برای بهترین کت مردانه کلیه محصولات هاکوپیان از جمله مانتو نیز امکان پذیر است. به این ترتیب پس از انتخاب مدل و اندازه گیری ، دو مرحله حرفه ای پیش رو دارید. زمان دوخت و تحویل با توجه به مطالب سایت ، 20 روز کاری شامل پنجشنبه ها است. اما در حال حاضر ، این فقط برای پایتخت امکان پذیر است. بهترین کت مردانه گلدوزی سفارشی در سایر شهرها فقط برای مدت محدودی از سال و با اطلاع قبلی انجام می شود. این را هم بدانید که پارچه های دوزی سفارشی با پارچه های استفاده شده در محصولات پیش ساخته هاکوپیان متفاوت است و تهیه بهترین کت مردانه پارچه برای مشتری امکان پذیر نیست مگر اینکه متخصص گلدوزی سفارشی کیفیت پارچه ارائه شده را تأیید کند.
خانه مد راد
بهترین مارک های کت و شلوار ایرانی – Rad Rad House
تصویر گرفته شده از صفحه اینستاگرام راد
خانه مد راد در سال 2014 تاسیس شد. بهترین کت مردانه بر اساس وب سایت این برند ، مد خانه راد یک شرکت مد بین المللی با اصالت ایرانی است که در سال 2018 نیز در لندن ثبت شد و عملا به یک شرکت ایرانی-انگلیسی تغییر یافت.

بهترین برند کت و شلوار خارجی

 

چرا باید از خانه مد راد خرید کرد؟
خلاقیت در طراحی: طراحان این مجموعه ادعا می کنند که با بهترین کت مردانه استفاده از جادوی مد و همچنین قدرت ریزه کاری ها و تناسبات طلایی هندسه ، قادر به ایجاد پوشش منحصر به فرد برای مخاطبان خود هستند. بنابراین ، ما به Rad Rad House توصیه می کنیم برای موقعیت هایی که به آن علاقه دارید متفاوت به نظر برسد. مگر اینکه بخواهید هر روز متفاوت باشید!
مورد تأیید افراد مشهور: بسیاری از افراد مشهور این بهترین کت مردانه برند را برای فرش قرمز جشنواره های داخلی و خارجی می پوشند. از جمله مشتریان مشهور خانه مد راد می توان به محمدرضا گلزار اشاره کرد که وی نیز در مسابقه تلویزیونی “برداش باش” از این برند استفاده کرده است. مهدی پاکدل که به عنوان مدل با خانه راد بهترین کت مردانه راد نیز همکاری می کند. کافیست به صفحه اینستاگرام این برند نگاه کنید تا کارهای دستی خانه راد راد را بر روی بدن بسیاری از افراد مشهور دیگر مشاهده کنید.
گلدوزی سفارشی: همانطور که حدس زده اید ، افراد مشهور معمولاً از گلدوزی سفارشی استفاده می کنند. بنابراین می توانید روی Fashion House Rad به عنوان یکی از بهترین مارک های سفارشی حساب کنید. خلاقیت بهترین کت مردانه و اصالت از پایه های اصلی این برند است.

مدل کت و شلوار مردانه 2019

 

برای سفارشات سفارشی ، طراحان خانه مد راد بهترین کت مردانه به شما توصیه می کنند تمام جزئیات را به گونه ای انتخاب کنید که محصول نهایی نه تنها با شما بنشیند ، بلکه متناسب با سبک و مناسبت شخصی شما باشد. البته خانه مد راد محصولات پیش ساخته را نیز ارائه می دهد.
قیمت محصولات پیش ساخته خانه Mod Rad
با توجه به قیمت های درج شده در سایت ، قیمت بهترین کت مردانه مانتو های پیش دوخته شده خانه راد راد از 3 میلیون و 500 هزار تومان تا 6 میلیون و 500 هزار تومان است. برای اطلاع از قیمت سایر محصولات و همچنین قیمت های سفارشی و گلدوزی شده ، می توانید کانال های ارتباطی معرفی شده در اینستاگرام را نیز دنبال کنید.

قیمت کت و شلوار ترک

3. اِلِسی مَن؛ انتخاب لحن خاص بهترین کت مردانه
بهترین مارک های کت و شلوار ایرانی – آلزاس من
تصویر گرفته شده از صفحه اینستاگرام من
حتماً تبلیغات تلویزیونی العاصی من با حضور امیرحسین آرمان را دیده اید. اگر آن را ندیده اید ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که بنشینید و به تماشای بازرگانی بهترین کت مردانه میان رده بنشینید