پدر و مادر باید در مورد عدم قطعیت های بازگشت به مدرسه باز باشد: کارشناس

با رفتن بچه ها به مدرسه تنها در زمان چند روز، یک کارشناس نشان می دهد پدر و مادر نباید سعی کنید برای پنهان کردن اضطراب های خود را.

کارولین کلاسن با مشاوره کانکسوس می گوید همه بهترین تصمیماتی را که می توانند در حال حاضر می گیرند، می گیرند و مهم این است که با بچه ها در مورد آنچه ما می دانیم و آنچه که ما نمی دانیم باز باشیم.

کلاسن می گوید: «بخشی از آنچه کودکان از آن بهره مند می شوند این است که ما را در زمان های سخت تماشا کنند و ببینند که ما قادر به حرکت در آن زمان های سخت هستیم زیرا ما در آن کار می کنیم.»

“من فکر می کنم برای وانمود کردن که آن را به ما آزار نمی دهد، بچه ها به اندازه کافی باهوش برای دیدن از طریق آن است.”

اما این نباید منجر به وحشت شود. کلاسن به والدین پیشنهاد می کند که یاد بگیرند اضطراب های خود را مدیریت کنند و با بچه ها در مورد برخی از عدم قطعیت ها رک باشند.

“من فکر می کنم چالش این است که بگوییم، “بله، من کمی عصبی در این مورد بیش از حد و ما باید به انجام تمام تحقیقات و پیروی از دستورالعمل ها و … بهترین کاری را که می توانیم انجام دهید، و وقتی احساس اضطراب می کنیم این کاری است که ما انجام می دهیم تا از آن مراقبت کنیم،’ کلاسن می گوید.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

ادامه مطلب: پدر و مادر مانیتوبا، دانش آموزان با اضطراب در مورد بازگشت به کلاس دست و پنجه نرم

همه این به عنوان کودکان و نوجوانان کمک تلفن می گوید اخبار جهانی نزدیک به هشت در هر 10 کودک که تماس با شماره خود را به تازگی می گویند بازگشت به مدرسه یک عامل استرس زا عمده است.

[ ثبت نام در خبرنامه ضریب هوشی سلامت ما برای آخرین به روز رسانی کروناویروس ]

تامار برانیگان، مدیر جامعه با تلفن کمک کودکان و نوجوانان می گوید: «این قطعا موضوعی است که در ذهن مردم است و مردم در رانندگی در مورد بازگشت به مدرسه به ما می رسند.»

“یکی از چیزهایی که ما دوست داریم به مردم یادآوری در مورد این است که آنها تنها نیست. حتی زمانی که آنها احساس انزوا می کنند افرادی دارند که می توانند به 24/7 برسند و آنها تنها کسانی نیستند که از آن عبور می کنند.”

به گفته برانیگان، اضطراب و انزوا به آرامی به دو مورد از مسائل عمده ای تبدیل شده است که کودکان با آن مقابله می کنند، اما این همه نیست.

ادامه مطلب: کروناویروس، آلرژی یا سرماخوردگی؟ چگونه بدانید که آیا فرزند شما باید از مدرسه در خانه بماند

برانیگان می گوید: «چیزهایی مانند غذا خوردن و تصویر بدن، که از نظر چیزهایی که جوانان نگران آن هستند، به ضرب گلوله کشته شده است.»

“سوء استفاده در خانه، مصرف مواد و سوء استفاده، آن موضوعات عمده ای است که افزایش یافته است به عنوان مردم برخی از مکانیسم های مقابله خود را از دست داده اند و به نوعی در خانه خود گیر کرده اند به عنوان آنها از نظر فیزیکی فاصله است.”

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

کلاسن می گوید پدر و مادر نیاز به مراقبت اضافی از خود را از بچه ها به دنبال نشانه در مورد چگونگی آنها قرار است در میان چنین زمان های نامشخص پاسخ دهد.

کلاسن می گوید: «من فکر می کنم کودکان در سطح ناخودآگاه، ضربان قلب یک پدر و مادر را انتخاب می کنند، آنها کاملاً به این شماره گیری می کنند که یک پدر و مادر چقدر مضطرب است.»

ادامه مطلب: کروناویروس: بچه ها به مدرسه برمیگردند. چگونه بر سلامت روانی آنها تاثیر خواهد گذارد؟

“و من فکر می کنم که به پدر و مادر مسئولیت می دهد که بگوید “چه کاری می توانم انجام دهم تا از خودم مراقبت کنم تا من بهترین خودم باشم تا فرزندم بهترین نسخه ممکن را از من داشته باشد؟”

اولین گام برای هر کسی، کلاسن می گوید، گرفتن سهام از آنچه که دقیقا آنها را عصبی است.

“هنگامی که ما می توانیم احساسات ما و نام ترس های ما ما بهتر قادر به رسیدگی به آنها و آنها کمتر ترسناک می شوند.”

کودکان و نوجوانان کمک تلفن خدمات مشاوره 24 ساعته برای جوانان در سراسر کانادا است، که می تواند با تماس با 1-800-668-6868 و یا پیامکوتاه 686868 رسیده است.

2:34 شکستن ننگ اطراف سلامت روان و به دنبال کمک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر