فروش پایین، مشتریان کمتر ایجاد وضعیت وخیم برای کسب و کارهای کوچک آلبرتا: CFIB

یک نظرسنجی تازه منتشر شده از فدراسیون کسب و کار مستقل کانادا نشان می دهد که کسب و کارهای کوچک آلبرتا همچنان سخت باقی می مانند چرا که این استان وارد ششمین ماه عفونت های COVID-19 خود می شود.

این نظرسنجی که در ۲۷ اوت انجام شد، مشتریان کمتر و فروش پایین تر را به عنوان علل ریشه ای بهبودی کندتر برای کسب و کارهای کوچک آلبرتا نسبت داد.

آنی دورموت، مدیر امور استانی CFIB Alberta گفت: “این واقعا کاملا در مورد. “ما به خوبی به مرحله دو از راه اندازی مجدد اقتصادی ما که در آن بسیاری از کسب و کار مجاز به باز در حال حاضر، و با این حال شاهد کسانی که بازگشت به فروش عادی است که واقعا حیاتی برای بقای خود را رفتن به پاییز و ماه های زمستان است.”

سازمان دیده بان: 60 درصد از رستوران ها می تواند به طور دائم در سه ماه آینده بسته ، هشدار می دهد اتاق کانادا

استیک هاوس نیک، یک رستوران کلگری که چهل و دومین سال کسب و کار خود را جشن می گیرد، یکی از آن کسب و کارهای کوچکی است که تاثیر اقتصادی را احساس کرده است.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

به گفته مالک مارک پتروس، رستوران مجبور شد ۵۶ کارمند را کنار بکشد و با یک سیستم جدید سفارش، تحویل و تصاحب آنلاین سازگار شود.

“هنگامی که ما در طول سه یا چهار ماه اول بسته شد و فقط انجام takeout، ما حتی چراغ در نوار در اینجا روشن و یا روشن کردن تی وی. من کابل مان را لغو کردم چون برای حفظ عملیات مجبور به صرفه جویی در پول بودم.» “خدا رو شکر که تونستيم اينکارو بکنيم”

این رستوران از آن زمان دوباره برای سرویس شام باز شده است و پتروس گفت بیش از ۲۰ کارمند دوباره استخدام شده اند، اما کسب و کارها آن چیزی نیست که قبل از همه گیر بوده است.

پتروس گفت: ما فقط یک سوم کاری را که قبلا انجام می دادیم انجام می دهیم. “ما يکي از خوش شانس ها هستيم، از چيزي که شنيدم”

تنها 23 درصد از کسب و کارهای کوچک آلبرتا گفت: فروش به سطوح قبل از COVID-19 بازگشته است با وجود 67 درصد از کسب و کارهای کوچک در حال باز شدن دوباره، بررسی CFIB گفت.

CFIB گفت : تنها 39 درصد از کسب و کارهای کوچک آلبرتا به طور کامل کارکنان.

نظرسنجی این گروه تجاری نشان داد که ۱۹ درصد دیگر از کسب و کارهای کوچک در این استان گفته اند که بسته شدن را در نظر دارند.

دورموت گفت: “این یکی از هر پنج کسب و کار کوچک در امتداد خیابان استفان، خیابان 17، و اینگلوود است، که ممکن است وجود داشته باشد مگر اینکه آنها حمایت های انتقادی رفتن به ماه های پاییز و زمستان،” دورموت گفت.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

او افزود CFIB خواستار گسترش حمایت ها از طریق برنامه های فدرال و استانی است.

اخبار مرتبط

شهردار کلگری رستوران ها را تشویق به زمستان پاسیو، نگه داشتن آنها را باز تا زمانی که ممکن است

دولت فدرال اعلام کرد حساب کسب و کار اضطراری کانادا (CEBA) که تأمین مالی هزینه هایی را در اختیار کسب و کارها قرار می داد که نمی توان از آن اجتناب کرد یا معوق شد، تا ۳۱ اکتبر ۲۰۲۰ تمدید شده است.

کمک اجاره تجاری اضطراری کانادا (CECRA) برای کسب و کارهای کوچک نیز توسط دولت فدرال تا ۱۴ سپتامبر ۲۰۲۰ تمدید شده است.

دورموت گفت: «همراه با آن، قانون حفاظت از اخراج تجاری آلبرتا نیز در ۳۱ اوت به پایان رسید.» “بنابراین در حال حاضر، کسب و کارهای کوچک آلبرتا، به خصوص با پایین بودن این شاخص های اقتصادی، در موقعیت بسیار آسیب پذیر قرار دارند.”

ادامه مطلب: با اعداد: 6 ماه از آلبرتا 1 مورد COVID-19 تایید

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر