15 ساله به عنوان قربانی قتل 2 سپتامبر شناخته شده; نام پلیس ادمونتون مظنون دوم

مرد دوم در ارتباط با یک مشاجره مرگبار در خارج از یک هتل ادمونتون شمالی که جان یک پسر ۱۵ ساله را گرفت، متهم شده است.

صبح روز چهارشنبه پلیس به سمت شرق هتل روسلینی و سوئیت در نزدیکی خیابان ۱۳۶ و خیابان ۹۷ فراخوانده شد. یک فرد به بیمارستان منتقل شد اما بر اثر «آسیب شدید نیروی» که در یک مشاجره در خارج از هتل متحمل شده بود، درگذشت.

کالبدشکافی روز جمعه بر روی قربانی ۱۵ ساله به پایان رسید. مرگ او به عنوان یک قتل تأیید شد. پليس ادمونتون گفت به دليل سن او، نام مقتول آزاد نمی شود.

در ۲ سپتامبر بردلی مایکل ادوارد آلماس ۲۱ ساله دستگیر شد و از آن زمان به قتل درجه دو متهم شده است.

ادامه مطلب: پليس در باره مرگ مشکوک در خارج از هتل ادمونتون شمالی تحقيق می کند

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

روز جمعه حکم بازداشت قتل درجه دو برای بردلی کلیفورد لیلاند ۲۳ ساله صادر شد که پلیس می گوید در ارتباط با مرگ به بردلی دوروکر نیز معروف است.

داستان های رونده

علائم COVID-19 پدر و مادر باید برای تماشا

کانادا اضافه می کند 246K شغل جدید در ماه اوت، نرخ بیکاری در میان کروناویروس سقوط می کند

اعتقاد بر این است که لیلاند در منطقه ادمونتون است و پلیس درخواست کمک مردم برای پیدا کردن او را می کند.

EPS گفت: اعتقاد بر این است که او خطرناک است و نباید به او نزدیک شود.

Edmonton police investigate at the Rosslyn Inn and Suites in the area of 136 Avenue and 97 Street Wednesday, Sept. 2, 2020.

پلیس ادمونتون در این و سوئیت روسلینی در منطقه خیابان ۱۳۶ و خیابان ۹۷ چهارشنبه ۲ سپتامبر ۲۰۲۰ تحقیق می کند. واس روزا، اخبار جهانی

پليس باور نمی کند که مقتول اين دو متهم را می شناخت.

تحقيقگران همچنين اميدوارند با يک مرد ناشناس که در زمان حادثه با مقتول بود صحبت کنند. این مرد ممکن است جراحات غیر جانی برداشته باشد اما فرار کرده باشد.

هر کسی با اطلاعات در مورد هر دو محل نگهداری لیلاند و یا شاهد مرد ناشناس خواسته می شود برای تماس با EPS در 780-423-4567 و یا #377 از تلفن همراه. اطلاعات ناشناس همچنین می تواند به متوقف کننده جرم در 1-800-222-8477 و یا آنلاین ارائه شده است.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

© 2020 Global News, a division of Corus Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısımobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themes1xbetbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme