نانسی پلوسی بیضه روز چهارشنبه گفت که او مسئولیت اعتماد به کلمه سالن مو سان فرانسیسکو که آن را خوب بود برای یک بازدید انفرادی آمده است – حتی اگر این شهر هنوز هم اجازه نمی دهد خدمات زیبایی داخل سالن به دلیل همه گیر کروناویروس.

اما رئيس مجلس دمکرات ديدار روز دوشنبه را «راه اندازی» ناميد و گفت سالن به خاطر نادرست نشان دادن دستورات بهداشتی شهر به او عذرخواهی مديون است.

ادامه مطلب: پلوسی می گوید در حالی که مجلس نمایندگان در مورد بودجه پستی آمریکا بحث می کند، به ترامپ توجه نکنید

“من مسئولیت اعتماد به کلمه سالن محله است که من در طول سال ها بارها بوده است، و که زمانی که آنها گفت … ما قادریم در یک زمان یک نفر را در خود جای دهیم، و این که می توانیم آن زمان را راه اندازی کنیم، من به این کار اعتماد کردم.» “همونطور که معلوم شد، يه راه اندازی بود”

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

او گفت: «من مسئولیت سقوط برای یک راه اندازی را به عهده می گیریم.»

یک وکیل برای مردی که موهایش را انجام داد نیز گفت به نظر می رسد پلوسی راه اندازی شده است.

متیو سلیمانپور گفت موکلش یک روز پیش از آن از صاحب سالن اجازه دریافت کرده بود تا این قرار ملاقات را انجام دهد.

سلیمان پور در بیانیه ای اعلام کرد که در طول آن تماس تلفنی با مالک، اریکا کیوس، «چندین اظهار نظر ویتریولیک و آتش زا در مورد رئیس مجلس پلوسی مطرح کرد.»

در این بیانیه آمده است: “به نظر می رسد -?- کیوس در حال افزایش مجموعه ای از رئیس مجلس پلوسی برای آرزوهای بیهوده خود است.”

پلوسی پس از پخش تصاویر نظارتی از سالن که راه رفتن او را از طریق سالن با موهای مرطوب و با ماسک در اطراف گردن خود را به جای بر روی صورت خود را نشان داد با واکنش شدید مواجه است. در کلیپ یک سبک نقاب دار او را دنبال می کند.

منتقدان از جمله دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا او را منافق نامیدم و پرسیدند که چرا قوانین مربوط به کروناویروس را در شهر خود نمی داند.

0:42 نانسی پلوسی می گوید ترامپ بی احترامی نشان داده است ‘برای حقایق، برای خانواده ها و برای زنان’

نانسی پلوسی می گوید ترامپ بی احترامی نشان داده است ‘برای حقایق، برای خانواده ها و برای زنان’

کیوس، مالک ESalon SF در منطقه بزرگ گاو هالو شهر، به فاکس نیوز گفت که صندلی ها را به سبک ها اجاره می کند و یکی از آن ها پیشاپیش به او اطلاع داد که پلوسی خواهان شستشو و ضربه خشک است. دستورالعمل های کالیفرنیا در مورد سالن ها بر اساس شهرستان متفاوت است، اما مقامات سخت گیرانه سان فرانسیسکو هنوز اجازه باز کردن سالن های سرپوشیده را نداده اند.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

کیوس گفت که او در نظر گرفته پلوسی گرفتن موهای خود را انجام می شود “سیلی در صورت” به صاحبان کسب و کار مبارزه.

با این حال سلیمان پور در بیانیه خود گفت عکس ها و اطلاعات دیگر نشان می دهد که کیوس حداقل از ماه آوریل بدون پوشیدن ماسک خدمات سرپوشیده ای انجام می داد و او همچنین «و تقریباً سبک گرایان» را به کار تشویق کرده بود.

کیوس به درخواست های مکرر برای اظهار نظر خبرگزاری آسوشیتدپرس پاسخ نداد.

تخلفات دستور سلامت می تواند با جریمه نقدی، حبس یا هر دو مجازات شود. اما سان فرانسیسکو بر آموزش و پرورش بر سر اجرای آن تاکید کرده است و تمایلی به مجازات کسب و کارها و افراد داشته است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de