جاده های خاکی در پارک مک ناب ساسکاتون تا حد زیادی از خانه های متروکه پاک شده است، اما خیابان ها هنوز اولین نام افسران سابق نیروی هوایی و همسرانشان را بر خود دارند.

بر اساس آرشیو شهر ساسکاتون، نام هایی مانند شیلدون، جرمی و کارول همگی با نقش سابق زیرمجموعه به عنوان محله های زندگی برای اعضای نیروی هوایی سلطنتی کانادا (RCAF) ارتباط دارند.

ادامه مطلب: باقی مانده از خانه های پارک مک ناب ساسکاتون به تخریب

پگی سارژانت، رئیس انجمن میراث ساسکاتون گفت این منطقه سابقه ای طولانی و منحصر به فرد دارد بسیاری از مردم این شهر چیزی از آن نمی دانند.

سرژانت به گلوبال نیوز گفت: «من فکر می کنم ما به یک مکالمه بزرگتر در مورد چگونگی ساخت بر روی هویت منحصر به فرد آن منطقه نیاز داریم.»

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

روز جمعه مستاجران در ده ها خانه آخر در پارک مک نب اطلاعیه هایی دریافت کردند که به آنها دستور می داد تا پایان ماه اکتبر آنجا را ترک کنند، بنابراین می توان خانه های آنها را تخریب کرد. بیشتر املاک حدود ده سال پیش به زمین زده شدند و با هتل هایی در امتداد فرودگاه درایو جایگزین شدند.

صاحب زمین مستقر در آلبرتا به گلوبال نیوز گفته است برنامه هایی برای پاکسازی ملک و آماده سازی آن برای توسعه وجود دارد. لری مولر، رئیس سرمایه گذاری های استرانگ واتر با مسئولیت محدود، گفت تماس های سازمان آتش نشانی باعث تخریب برخی سازه های ناامن شد.

داستان های رونده

واقعیت چک : ادعاهای دونالد ترامپ در مورد ویدیو کایل Rittenhouse

انتاریو ۱۳۳ مورد جدید کروناویروس را گزارش می کند؛ اکثر واحدهای بهداشت عمومی گزارش هیچ مورد جدید

اگرچه این منطقه در سال های اخیر به تعمیر سقوط کرده است، سارژانت گفت که هنوز هم مهم است “به رسمیت شناختن و بزرگداشت تاریخ سایت است.”

اولین ساختمان ها در سال ۱۹۵۲ برای پرسنل و خانواده های آن ها نصب شد. مدرسه ایر مارشال کورتیس سال بعد برای فرزندانشان ساخته شد. بعدها به مدرسه مکناب پارک معروف شد.

ادامه مطلب: هدستون قبر پیشگام ساسکاتون را پس از بی نشان شدن برای بیش از ۱۳۰ سال به رسمیت می شناسد

مک ناب پارک نام خود را از آرچیبالد مک ناب، میلر ساسکاتون و ششمین ستوان فرماندار ساسکاچوان گرفته است. پسر او گروه کاپیتان ارنی مک نب در جریان نبرد بریتانیا در جنگ جهانی دوم رهبری یک اسکادران را بر دست داشت.

اهمیت تاریخی در دبرا تورکلسون، که از سال ۱۹۹۴ تا ۲۰۰۹ در پارک مک نب زندگی می کرد، از دست نمی رود. او به یاد می آورد جامعه کم درآمد مانند یک شهر کوچک، مقرون به صرفه در یک شهر بزرگ، گران قیمت است.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

با شنیدن این که آخرین ساختمان های پارک در حال پایین آمدن هستند، باعث شد که احساس کند که «قلبش به گلوی [او] رفته است.»

او گفت: “من احساس می کردم که bawling چون آن مکان فقط معنی زیادی دارد،” او گفت.

ادامه مطلب: موزه نئون در ساسکاتون پس از علامت نجات یافته از رستوران چینی در نظر گرفته شده

تورکلسون اذعان می کند که تخریب مدت ها پیش می آمد، اما او می خواهد منطقه تغییر نام داده شده را ببیند تا به وضوح به کسانی که خدمت کرده اند احترام بگذارد. اگر تغییر نام نیست، یک پلاک یا دیگر بنای یادبود دائمی می توانست کار کند.

او می گوید: «آنها به نوعی به رسمیت شناختن نیاز دارند زیرا خانواده هایشان قبل از ما در آنجا زندگی می کردند و برای کشور ما می جنگیدند.»

از سال ۱۹۵۲ تا ۱۹۶۴ عملیات آموزشی متعدد و اسکادران های RCAF خانه مک ناب پارک نامیده می شدند، تا اینکه ۴۰۶ اسکادران در سال ۱۹۶۴ منحل شد.

© 2020 Global News, a division of Corus Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de