مرد سیاه پوست پس از اینکه پلیس نیویورک هود را روی او گذاشت می میرد، او را پین می کند: ویدئو

بر اساس ویدئو و سوابقی که روز چهارشنبه توسط خانواده این مرد منتشر شد، یک سیاه پوست که برهنه در خیابان های یک شهر غربی نیویورک دویده بود، پس از آن که گروهی از ماموران پلیس کاپوت را روی سرش قرار دادند، بر اثر خفگی جان خود را از دست داد، سپس صورتش را به مدت دو دقیقه به پیاده رو فشار داد.

دانیل پرود ۳۰ مارس پس از خارج شدن از حمایت از زندگی، هفت روز پس از برخورد با پلیس در روچستر درگذشت. مرگ او تا روز چهارشنبه که خانواده اش یک کنفرانس خبری برگزار کردند و ویدئو دوربین بدن پلیس را منتشر کردند و گزارش هایی را که از طریق درخواست سوابق عمومی به دست آورده بودند، مورد توجه عمومی قرار ن گرفت.

ادامه مطلب: معترضان پس از آن جمع شدند که مرد سياه پوست به ضرب گلوله پليس در لس آنجلس کشته شد

“من یک تماس تلفنی برای برادرم برای دریافت کمک قرار دادم. نه برای برادرم که لینچ شود.» برادر پرود، جو پرود، در یک کنفرانس خبری گفت. “چگونه او را دیدم و به طور مستقیم نمی گویند، “مرد بی دفاع است، باک برهنه بر روی زمین است. اون قبلا ً دستبند زده. بيخيال. چند برادر دیگر باید برای جامعه بمیرند تا بفهمند که این باید متوقف شود؟»

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

ویدئوها پرود را نشان می دهد که لباس هایش را برداشته بود و وقتی پلیس از او می خواهد روی زمین بیاید و دست هایش را پشت سرش بگذارد، تبعیت می کند. پرود در حالی که چند لحظه با بارش برف سبک روی پیاده رو با دستبند می نشیند، آشفته و فریاد می زند. او فریاد می زند: «اسلحه ات را به من بده، به آن نیاز دارم.»

سپس یک «هود تف» سفید روی سرش قرار می دهند، دستگاهی که قصد داشت از افسران در برابر بزاق یک بازداشتی محافظت کند. در آن زمان نیویورک در روزهای اولیه همه گیر کروناویروس بود.

پرود ميخواد که اونا حذفش کنن

0:24 ويديو پليس را در ويسکانسين نشان می دهد که از پشت به مرد سياه پوست تيراندازی می کند

ويديو پليس را در ويسکانسين نشان می دهد که از پشت به مرد سياه پوست تيراندازی می کند

سپس مأموران سر پرود را به خیابان میکوبند. یک افسر که سفیدپوست است با هر دو دست سرش را در برابر پیاده رو پایین نگه می دارد و می گوید «آرام باش» و «تف نکن». یک افسر دیگر زانو را روی پشتش قرار می دهد.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

“سعي ميکني منو بکشي!” پرود می گوید، صدایش زیر کاپوت خفه و مگیج می شود.

خيلي خب، بس کن. من بهش احتياج دارم . من به آن نیاز دارم.» مرد مستعد قبل از اینکه فریادهایش به زمزمه ها و گرانت ها روی آورد التماس می کند.

به نظر می رسد مأموران پس از توقف حرکت نگران می شوند، سکوت می کنند و متوجه بیرون آمدن آب از دهان پرود می شوند.

یکی می گوید: «مرد من، تو چرک می کنی؟»

ادامه مطلب: مرد سیاه پوست پس از پشت کردن به پلیس در کنوشا، ویسک چندین بار شلیک کرد.

یکی از افسران اشاره می کند که او مدتی است که بیرون، برهنه، در خیابان بوده است. یکی دیگر از اظهارات، “او احساس می کند بسیار سرد است.”

سرش فقط بیش از دو دقیقه توسط یک افسر پایین نگه داشته شده بود، ویدئو نشان می دهد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر