یونایتد ایرلاینز روز چهارشنبه گفت در حالی که همه گیر کروناویروس همچنان صنعت هواپیمایی را ویران می کند، در حال آماده شدن برای مبله کردن ۱۶۳۷۰ کارگر در اول اکتبر است. United Airlines

یونایتد مستقر در شیکاگو بیش از ۹۰٬۰۰۰ کارمند داشت قبل از اینکه همه گیر این صنعت را در ماه مارس به توقف نزدیک آورد و در ماه ژوئیه هشدار داده بود که ۳۶٬۰۰۰ شغل در معرض خطر فرورفتگی های غیرارادی قرار دارند چرا که تقاضا همچنان ضعیف باقی مانده است.

ادامه مطلب: یونایتد ایرلاینز قطره به طور گسترده ای نامحبوب $ 200 هزینه تغییر بلیط

این کاهش تعداد نهایی کاهش اجباری به لطف تقاضا برای خروج داوطلبانه و یا برگ موقت.

شرکت های هواپیمایی در ماه مارس ۲۵ میلیارد دلار در صندوق های محرک دولت آمریکا به معنای پوشش حقوق و دستمزد و حفاظت از مشاغل تا ماه سپتامبر دریافت کردند، زمانی که این صنعت به یک ریباند امیدوار بود.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

به عنوان پول نجات اجرا می شود بدون بهبود سفر در دید، خطوط هوایی و اتحادیه ها واشنگتن را برای 25 میلیارد دلار دیگر لابی اما مذاکرات متوقف شده است به عنوان کنگره تلاش کرده است برای رسیدن به توافق در بسته گسترده تر کمک به کروناویروس.

2:16 راهنمایی شارژ هواپیمایی برای سفر لغو شده

راهنمایی شارژ هواپیمایی برای سفر لغو شده

شرکت های هواپیمایی مسافربری آمریکا هنوز به طور دسته جمعی بیش از ۵ میلیارد دلار در ماه از دست می دهند چرا که ۳۰٪ هواپیماها همچنان پارک شده اند. تقاضای سفر مسافری حدود ۷۰٪ پایین است و به طور متوسط هواپیما هایی که در حال پرواز هستند نیمه پر هستند.

داستان های رونده

واقعیت چک : ادعاهای دونالد ترامپ در مورد ویدیو کایل Rittenhouse

خلبانان هواپیمایی گزارش ‘پسر در jetpack’ پرواز گذشته آنها را در نزدیکی LAX

برنامه یونایتدبرای سپتامبر 63 درصد کوچکتر از یک سال پیش است.

در میان گروه های کاری مختلف، کاهش کار آن حدود ۲۸۵۰ خلبان، ۶۹۲۰ مهماندار پرواز، ۲۰۱۰ مکانیک و ۱۴۰۰ سمت مدیریتی و اداری را تحت تأثیر قرار خواهد داد، در میان دیگران، هر چند مذاکرات با خلبانان برای کاهش تعداد نهایی ادامه دارد.

رقيب امریکن ایرلاینز هفته گذشته گفت ۱۹ هزار کارگر را بدون کمک فدرال کنار خواهد گذارد. از جمله خروج یا برگ های داوطلبانه، ۱۴۰٬۰۰۰ نیروی کار پیش از همه گیر آن ۳۰ درصد کوچک خواهد شد.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

ادامه مطلب: دکتر تماس پرواز بسته بندی شده ترسناک تر از درمان بیماران COVID-19 بستری

خطوط هوایی دلتا قصد دارد نزدیک به دو هزار خلبان را بدون امتیاز دستمزد کنار بکشد، اما هنوز نگفته است که چند شغل برای کارگران از جمله مهمانداران پرواز و مکانیک در معرض خطر است.

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا گفته است دولت او به شرکت های هواپیمایی آمریکا کمک خواهد کرد اما جزئیاتی ارائه نداده است.

کنگره همچنین ۲۵ میلیارد دلار دیگر وام برای شرکت های هواپیمایی تحت اولین بسته محرک تصویب کرد، اما همه آن ها در حال شنود وجوه نیستند.

مشاهده لینک »

© ۲۰۲۰ رویترز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de