درمان بیماران مبتلا به COVID-19 که به شدت بیمار هستند، خطر مرگ را 20 درصد کاهش می دهد، تحلیلی از هفت کارآزمایی بین المللی که روز چهارشنبه یافت شد و باعث شد سازمان بهداشت جهانی توصیه های خود را در مورد درمان به روز کند.

تجزیه و تحلیل — که جمع آوری داده ها از کارآزمایی های جداگانه ای از هیدروکورتیسون دوز پایین ، dexamethasone و متیل پردنسولون — متوجه شد که استروئیدها بهبود نرخ بقا از بیماران COVID – 19 بیمار به اندازه کافی در مراقبت های ویژه در بیمارستان باشد.

ادامه مطلب: شرکت های آزمایش بهترین چیز بعدی به واکسن کروناویروس: یک داروی آنتی بادی

این محققان در بیانیه ای اعلام کردند: «این معادل حدود 68 درصد از (بیمارترین COVID-19) بیمارانی است که پس از درمان با کورتیکواستروئیدها زنده می مانند، در مقایسه با حدود 60 درصد زنده مانده در غیاب کورتیکواستروئیدها.»

جاناتان استرن، استاد آمار پزشکی و اپیدمیولوژی دانشگاه بریستول بریتانیا که بر روی تجزیه و تحلیل کار می کرد، به جلسه توجیهی گفت: «استروئیدها یک داروی ارزان قیمت و به آسانی در دسترس هستند، و تجزیه و تحلیل ما تایید کرده است که آنها در کاهش مرگ و میر در میان افرادی که به شدت تحت تاثیر COVID-19 قرار گرفته اند، موثر هستند.»

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

او گفت آزمایش ها – انجام شده توسط محققان در بریتانیا، برزیل، کانادا، چین، فرانسه، اسپانیا، و ایالات متحده – پیام ثابتی در سراسر داد، نشان می دهد داروها در بیمارترین بیماران بدون در نظر گرفتن سن یا رابطه جنسی و یا چه مدت بیماران بیمار شده اند مفید است.

کروناویروس : مطالعه اولیه تگرگ استروئید به عنوان ‘دستیابی بهموفقیت’ COVID – 19 مواد مخدر

کروناویروس : مطالعه اولیه تگرگ استروئید به عنوان ‘دستیابی به موفقیت’ COVID – 19 مواد مخدر

این یافته ها که در مجله انجمن پزشکی آمریکا منتشر شد، نتایجی را تقویت می کند که به عنوان یک پیشرفت بزرگ مورد ستایش قرار گرفت و در ماه ژوئن اعلام شد، زمانی که دکزامتازون به اولین دارویی تبدیل شد که نشان داده می شود قادر به کاهش نرخ مرگ و میر در میان بیماران به شدت بیمار COVID-19 است.

[ ثبت نام در خبرنامه ضریب هوشی سلامت ما برای آخرین به روز رسانی کروناویروس ]

دکزامتازون از آن زمان تاکنون در بخش های مراقبت های ویژه که بیماران COVID-19 را در برخی کشورها درمان می کنند، مورد استفاده گسترده قرار گرفته است.

مارتین لندرای، استاد پزشکی و اپیدمیولوژی دانشگاه آفورد که بر روی کارآزمایی دکزامتازون کار می کرد که بخش کلیدی تجزیه و تحلیل جمع آوری شده ای بود که روز چهارشنبه منتشر شد، گفت نتایج به این معنی است که پزشکان در بیمارستان های سراسر جهان می توانند با خیال راحت به استفاده از داروها برای نجات جان ها تغییر مکان دهند.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

مزایای روشن

وی به خبرنگاران گفت: این نتایج روشن است، و بلافاصله در عمل بالینی قابل استفاده است. “در میان بیماران مبتلا به COVID-19، کورتیکواستروئید با دوز پایین… به طور قابل توجهی خطر مرگ را کاهش می دهد.”

محققان گفتند این سود بدون در نظر گرفتن اینکه آیا بیماران در آن زمان که درمان را آغاز کرده بودند در تهویه بودند یا نه، نشان داده شد. آنها گفتند که بهداشت جهانی دستورالعمل های خود را بلافاصله به روز خواهد کرد تا نتایج تازه را منعکس کند.

ادامه مطلب: این چیزی است که می تواند برای ریه های خود را اتفاق می افتد زمانی که شما کروناویروس

تا یافته های ماه ژوئن در مورد دکزامتازون، هیچ درمان موثری نشان داده نشده بود که میزان مرگ و میر را در بیماران مبتلا به COVID-19، بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس جدید کاهش دهد.

به گزارش یک رویترز تیلی، بیش از ۲۵ میلیون نفر به COVID-19 مبتلا شده اند و ۸۵۶٬۸۷۶ نفر جان خود را از دست داده اند.

remdesivir شرکت علوم گلعاد توسط رگولاتورهای ایالات متحده در ماه مه برای استفاده در بیماران مبتلا به COVID-19 شدید پس از داده های آزمایشی نشان داد که داروی ضد ویروسی کمک کرد کوتاه کردن زمان بهبود بیمارستان مجاز بود.

نشان می دهد وعده در درمان COVID-19

استروئید نشان می دهد وعده در درمان COVID-19

آنتونی گوردون، استاد امپریال کالج لندن که بر روی این تحلیل نیز کار می کرد، گفت نتایج آن خبر خوبی برای بیمارانی است که با COVID-19 به شدت بیمار می شوند، اما برای پایان دادن به شیوع بیماری ها یا سهولت اقدامات کنترل عفونت کافی نخواهد بود.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

“چشمگیر به عنوان این نتایج هستند، این یک درمان نیست. ما در حال حاضر چیزی است که کمک خواهد کرد، اما آن را یک درمان نیست، بنابراین حیاتی است که ما نگه دارید تا تمام استراتژی های پیشگیری است.”

مشاهده لینک »

© ۲۰۲۰ رویترز

88801100011088 تجزیه و تحلیل نشان داد که استروئیدها بهبود نرخ بقا از بیماران COVID -19 بیمار به اندازه کافی در مراقبت های ویژه در بیمارستان باشد. …

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر