باقی مانده از خانه های پارک مک ناب ساسکاتون به تخریب

شارون برادلی پس از زندگی بیش از ۲۰ سال در پارک مک نب در حال آماده شدن برای ترک محله پیری و رو به وخامت در نزدیکی فرودگاه ساسکاتون است.

ساکنان ده ها خانه آخر پارک روز جمعه نامه ای دریافت کردند که می گوید صاحبخانه تمام گام های لازم را برداشته و برنامه هایی برای تخریب خانه ها دارد.

ادامه مطلب: New Martensville, Sask., subdivision project includes multi-purpose rec facility

مطمئنا ً يه خونه رو ازم گرفته. این کار از نظر مالی برای من مشکلاتی ایجاد کرده است.» بردلی که ماهانه ۷۰۰ دلار اجاره برای یک خانه سه خوابه می پردازد.

او در سال ۱۹۹۷ به این منطقه نقل مکان کرد زیرا بچه هایش در مدرسه مک نب پارک شرکت کردند. برادلی محله ای خانواده گرا پر از ورزش و فعالیت های دیگر را به یاد می آورد.

“خوب بود. همه دوستانه بودند و هیچ جرمی وجود نداشت – که بهترین قسمت بود.»

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

در سال های اخیر، رنگ از سید پوست کنده شده است. زونا از پشت بام ها پرواز کرده اند و پنجره ها شکسته باقی مانده اند. به گفته صاحب زمین، تماس های سازمان آتش نشانی ساسکاتون باعث تخریب برخی ساختمان های ناامن شد.

Sharon Bradley is one of the last people living in McNab Park.
شارون برادلی یکی از آخرین افرادی است که در پارک مک نب زندگی می کند. اسلاوو کوتاس / اخبار جهانی

خیلی ها پارک مک نب را به یک شهر شبح شبیه می کنند. تعداد کمی که در آنجا زندگی می کنند به القاب تفرقه افکنی که مردم برای این منطقه دارند جرم می بینند.

تا کنون در سال جاری خدمه تعداد انگشت شماری از خانه ها و گاراژهای متروکه را تخریب کرده اند. بعد از ظهر سه شنبه، یک بیل به پشت بام یک خانه دو طبقه شبانه روزی دیگر پاره شد.

شرکت مدیریت املاک، RE/MAX Guardian Commercial، به آخرین مستاجران ۲۰۰ دلار کمک هزینه متحرک و سپرده های خسارت کامل آن ها وعده داده است.

آن ها تا اکتبر فرصت دارند که آنجا را ترک کنند، اما برادلی نگران پیدا کردن یک خانه مقرون به صرفه در آن زمان است.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

“کافی نیست (زمان). نه در این چیز COVID،” او گفت. “کجا قرار است جایی برای زندگی در این چیز COVID پیدا کنید؟”

ادامه مطلب: بیش از یک چهارم کودکان ساسکاچوان که در فقر زندگی می کنند: مطالعه U of R

طرح های تعمیرات اساسی برای مک نب پارک به حداقل سال ۲۰۰۸ برمی گردد، زمانی که مرحله اول توسعه مجدد به عنوان یک پارک تجاری و هتل های متعدد پیشنهاد شد.

پیش از آن این پارک صدها نفر را در خود جا داده بود و به همراه خانواده هایشان خانه پادگان اعضای نیروی هوایی سلطنتی کانادا بود.

“کان”. رندی دوناور که نماینده این منطقه است به گلوبال نیوز گفت به احتمال زیاد آسایش کمی ارائه می دهد، اما امیدوار است مستاجران آواره در جریان کاهش سرعت اقتصادی از اجاره بهای افسرده بهره ببرند.

دوناور می گوید: «من فکر نمی کنم یک دسته درگیری کامل وجود داشته باشد، تا آنجا که داشتن مسکونی [املاک] در وسط منطقه فرودگاه.»

“اما دراز مدت، برنامه های ما قطعا، آن را منطقی تر به تجاری در اینجا — احتمالا خدمات تجاری منطقه فرودگاه است.”

دوناور گفت که با ساکنان دلسوز است، اما او همچنین تشویق شده است که سرمایه گذارانی را ببیند که محله را می چرخانند.

ادامه مطلب: افزایش فروش خانه ساسکاچوان به ‘سطح نزدیک به رکورد’ در ماه ژوئن

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

چشم انداز توسعه مجدد اصلی برای این منطقه شامل رستوران ها، فضای اداری و هتل ها بود، اما مالکیت حدود یک سال پیش دست ها را تغییر داد.

آلبرتا مبتنی بر سرمایه گذاری Strongwater Ltd. زمین را از طریق سلب حق اقامه دعوی به دست آورد. لری مولر، رئیس این شرکت گفت انتظار می رود تخریب ظرف یک سال آینده به پایان برسد.

او گفت: “ما می خواهیم اموال را تمیز کنیم، آن را برای توسعه آماده کنیم [و] سپس به گزینه هایی در آن نقطه نگاه خواهیم کرد.”

مولر گفت: یک امکان خواهد بود برای قرار دادن زمین برای فروش، اما هیچ جدول زمانی در محل برای آن به آمار بازار باز وجود دارد – اگر در همه. وی گفت: این زمین فاقد فاضلاب مناسب و زیرساخت های آب برای تقسیم آن است.

تخریب به هر گونه درگیری پیرامون اجاره بها پایان خواهد داد.

او می گوید: «تعدادی از ساکنان در جریان بحران COVID اجاره پرداخت نمی کردند زیرا می دانستند که نمی توانند اخراج شوند.»

برادلی که گفته بود هیچ وقت پرداخت اجاره بها را از دست ندهد، مطمئن نیست که بعد از آن به کجا خواهد رفت. حکم اجاره در “هود،” او گفت که ممکن است به معنای حرکت به خارج از ساسکاتون به طور کامل.

© 2020 Global News, a division of Corus Entertainment Inc.

۸۸۸۰۱۱۰۰۰۱۱۰۸۸۸ پارک مک نفت یک بار صدها نفر از جمله اعضای نیروی هوایی سلطنتی کانادا را در خود جا داده بود. حالا چند تا خونه آخر پارک دارن ميان پايين …

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر