شرکت پتروچین کانادا می گوید استخدام مهندسان و متخصصان فنی خواهد بود چرا که پس از پایان یک مشارکت هشت ساله در یک میدان نفتی آلبرتا یک تیم عملیاتی جدید ایجاد می کند.

PetroChina and Ovintiv Inc. — formerly known as Encana Corp. — say they have agreed to terminate their joint venture formed in 2012 to own and develop Duvernay shale assets in west-central Alberta.

ادامه مطلب : هلال نقطه به دست می آورد ‘غالب’ سهم در مرکز آلبرتا شرق شیل Duvernay بازی نفت

هکتار در حال تقسیم بین این دو است و هر یک با همان تولید حدود 13،000 بشکه معادل نفت در روز و همان ذخایر نفت و گاز باد.

اوینتوف موافقت کرده است تا زمانی که پتروچین آماده به عهده گرفتن نقش در زمین های خود باشد، به فعالیت این میدان ادامه دهد.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

آنها می گویند هیچ مجازات یا هزینه ای در ارتباط با معامله وجود ندارد.

انکانا در اوایل سال جاری به طور رسمی به اوینتوف به عنوان بخشی از سازماندهی مجدد شرکت ها تغییر نام داد که شامل انتقال دفتر مرکزی رسمی خود به دنور از کلگری بود.

ادامه مطلب: Encana کامل تکان دادن شرکت های بزرگ آن را به عنوان Ovintiv می شود, شیفت به ایالات متحده.

جیلین فو، رئیس PCC و مدیر عامل شرکت در خبری گفت: «مالکیت کامل و اپراتوری دارایی دوورنای گام قابل توجهی در تکامل کسب و کار PCC است.»

“همچنین یک توسعه بزرگ در توانایی های بالادستی ما، که شامل افزایش تولید در رودخانه مک کی ما (oilsands) پروژه تجاری در شمال آلبرتا، و ادامه پیشرفت با دارایی گاز تنگ Groundbirch ما در بریتیش کلمبیا است که گاز سهام برای علاقه ما به LNG کانادا فراهم خواهد کرد.”

سازمان دیده بان زیر: (از اکتبر 31, 2019) Encana مستقر در کلگری اعلام کرده است که آن را در حال حرکت دفتر مرکزی خود را به خارج از کانادا و به ایالات متحده. هدر يوتکسی وست گزارش ميده

Encana در حال حرکت مقر از کلگری به ایالات متحده، تغییر نام بهOvintiv

Encana حرکت مقر از کلگری به ایالات متحده ، تغییر نام به Ovintiv

© ۲۰۲۰ مطبوعات کانادا

88801100011088 شرکت پتروچین کانادا می گوید آن را استخدام مهندسان و متخصصان فنی آن را به عنوان ایجاد یک تیم عامل جدید پس از پایان مشارکت هشت ساله در میدان نفتی آلبرتا. …

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de