اپراتور اینتر خط لوله با مسئولیت محدود می گوید آن را تا حدودی خاموش سیستم خط لوله پلاریس خود را پس از نشت تشخیص داده شده در زمین تفریحی تاج درست در شرق فرودگاه فورت مک موری در شمال آلبرتا.

به گزارش رگولاتور انرژی آلبرتا، گزارش های اولیه حاکی از آن بود که حدود ۵۵۰ بشکه یا ۹۰ هزار لیتر نفت سبک بدون هیچ تاثیر گزارش شده ای به واتر بادی ها یا حیات وحش منتشر شد.

ادامه مطلب: شرکت مستقر در کلگری 125K دلار برای نشت خط لوله 2017 جنوب غربی ادمونتون جریمه

از این خط لوله برای جابه جایی نفت سبک مانند میکانز از ادمونتون به منطقه ای استفاده می شود که در آن توسط شرکت های اویلسندز برای رقیق کردن بیتوم سنگین استفاده می شود بنابراین در یک خط لوله به بازار جریان خواهد یافت.

در یک گزارش، تحلیلگران در Tudor Pickering Holt & Co. هشدار داد خاموش کردن، اگر طولانی مدت، به طور بالقوه می تواند عرضه رقیق برای بخار محور پروژه های oilsands متعلق به شرکت های از جمله امپریال نفت Ltd.، Husky انرژی Inc.، Cenovus انرژی Inc. و منابع طبیعی کانادا با مسئولیت محدود تاثیر می گذارد.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

اینتر خط لوله در وب سایت خود می گوید سیستم های تشخیص نشت آن صبح روز شنبه نشانه ناهنجاری بودند و سیستم های خط لوله گاز قطبی و کریدور آن تعطیل شد. این منبع روز دوشنبه کشف شد که پولاریس است و خط لوله کریدور دوباره آغاز شد.

ادامه مطلب: تخمین زده می شود 150K لیتر نشت خام از خط لوله ترنس ماونتن در Abbotsford، قبل از ظهر.

بریان الیور سخنگوی این شرکت گفت: این شرکت با مشتریان خود در ارتباط است اما هنوز علت نشت را شناسایی نکرده است و نه تخمینی دارد که چه مدت طول خواهد کشید تا تعمیرات انجام شود و خط دوباره در حال اجرا شود.

اینتر در وب گاه خود می گوید در سال ۲۰۱۹ سیستم پولاریس به طور متوسط حدود ۲۳۸٬۰۰۰ بشکه در روز رقیق کننده را حمل می کرد. الیور گفت که نمی تواند بگوید چقدر رقیق هنوز تحویل داده می شود.

© ۲۰۲۰ مطبوعات کانادا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de