مایکل بی جردن، Black Panther هم بازی پلنگ سیاه چادویک بوزمان، در پی مرگ این بازیگر در روز جمعه سکوت خود را شکسته است.

بوزمان ۴۳ ساله پس از تشخیص در سال ۲۰۱۶ بر اثر سرطان روده بزرگ درگذشت.

در این فیلم جردن ۳۳ ساله نقش کیلمونگر شرور را برای پادشاه بوسمن تچالا بازی کرد و این زوج زمان زیادی را در طول و بعد از فیلمبرداری با هم سپری کردند.

ادامه مطلب: چادویک بوسمن توییتر توییت نهایی حساب می شود دوست ترین تا کنون

جردن دوشنبه شب در اینستاگرام ادای احترام صمیمانه ای به بوزمان منتشر کرد.

مشاهده این در اینستاگرام

من داشتم سعي ميکردم کلمات رو پيدا کنم ولي هيچي به احساسم نزديک نميشه من در هر لحظه، هر گفتگو، هر خنده، هر اختلاف، هر آغوش… همه چیز. اي کاش وقت بيشتري داشتيم . یکی از آخرین باری که صحبت کردیم، شما گفتید که ما برای همیشه با هم مرتبط هستیم، و حالا حقیقت این برای من بیش از هر زمان دیگری معنی دارد. از نزدیک به آغاز کار من، با شروع با تمام فرزندان من زمانی که من 16 ساله بود شما راه را برای من هموار. تو بهم نشون دادي که چطور بهتر باشم، هدف افتخاري داشته باشم و ميراث درست کنم. و اينکه ميدونستي يا نه… من داشتم تماشا ميکردم، ياد ميگيرم و مدام با انگيزه عظمتت انگيزه داشتم. اي کاش وقت بيشتري داشتيم . هر چیزی که به دنیا داده ای … افسانه ها و قهرمانانی که شما به ما نشان داده ایم ما هستیم … براي هميشه زنده ميمونن اما چیزی که بیشتر از همه درد می کند این است که من در حال حاضر درک چقدر از یک افسانه و قهرمان شما هستند. از طریق آن همه، شما هرگز چشم از آنچه شما بیشتر دوست داشت از دست داده است. تو به خانواده ات، دوستات، هنرت، روحت اهمیت میدی. شما به بچه ها، جامعه، فرهنگ و انسانیت ما اهمیت می دادین. تو به من اهمیت میدی تو برادر بزرگ مني ولي من هيچوقت به طور کامل فرصت نداشتم که بهت بگم يا واقعا گل هات رو بهت بدم وقتي اينجا بودي اي کاش وقت بيشتري داشتيم . من الان بیش از هر زمان دیگری آگاهم که زمان با افرادی که دوستش داریم و تحسین می کنیم کوتاه است. صداقتت، سخاوتت، حس شوخ طبعي و هديه هاي باورنکردني ت رو از دست ميدم. دلم براي هديه اشتراک فضا با تو در صحنه ها تنگ ميشه من بقيه روزها رو براي زندگي کردن اونجوري که تو انجام دادي وقت ميدم با فضل، شجاعت و بدون پشیمانی. “آیا این پادشاه شماست!؟” بله. او. است!  استراحت در قدرت برادر.

به اشتراک گذاشته شده توسط مایکل B. جردن (@michaelbjordan) در

جردن در کنار عکس هایی از او و بوزمان نوشت: «من سعی می کردم کلمات را پیدا کنم، اما هیچ چیز به احساسم نزدیک نمی شود.» “من در هر لحظه، هر گفتگو، هر خنده، هر اختلاف، هر آغوش منعکس شده است… همه چیز. کاش وقت بیشتری داشتیم.»

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

“یکی از آخرین باری که صحبت کردیم، شما گفتید که ما برای همیشه با هم مرتبط هستیم و حالا حقیقت آن برای من بیش از هر زمان دیگری معنی دارد. از نزدیک به آغاز کار من، با شروع با تمام فرزندان من زمانی که من 16 ساله بود شما راه را برای من هموار.

تو بهم نشون دادي که چطور بهتر باشم، هدف افتخاري داشته باشم و ميراث درست کنم. و اينکه ميدونستي يا نه… من داشتم تماشا ميکردم، ياد ميگيرم و مدام با انگيزه عظمتت… هر چیزی که به دنیا داده ای … افسانه ها و قهرمانانی که شما به ما نشان داده ایم ما هستیم … براي هميشه زنده ميمونن

“اما چیزی که بیشتر از همه درد می کند این است که من در حال حاضر درک چقدر از یک افسانه و قهرمان شما هستند. تو هيچوقت چيزي که بيشتر از همه دوست داشتي رو از دست ندادي… تو برادر بزرگ مني ولي من هيچوقت به طور کامل فرصت نداشتم که بهت بگم يا واقعا گل هات رو بهت بدم وقتي اينجا بودي

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de