ماسک یا پوشش صورت در حال حاضر در فروشگاه های IKEA در قبل از ظهر

مورد نیاز

رفتن به یکی از دو مکان IKEA در قبل از ظهر برای جوانه زدن دفتر خانه یا کلاس درس خود را در حال حاضر نیاز به ماسک صورت.

از روز دوشنبه، IKEA Coquitlam و IKEA ریچموند به مکان های IKEA در سراسر کانادا در نیاز به تمام مشتریان به پوشیدن ماسک صورت و یا پوشش صورت پیوستند.

ایکیا کانادا گفت سیاست جدید شامل معافیت هایی برای کسانی است که به دلایل پزشکی، کودکان زیر دو سال و دیگر «اقامت های معقول» نمی توانند ماسک بپوشند.

غول مبلمان می پیوندد یک لیست رو به رشد از مارک ها و سازمان ها در حال حاضر ساخت ماسک و یا پوشش صورت اجباری در حالی که در داخل امکانات خود را.

[ ثبت نام در خبرنامه ضریب هوشی سلامت ما برای آخرین به روز رسانی کروناویروس ]

روز دوشنبه، استارباوکس کانادا اعلام کرد تا تاریخ 14 سپتامبر، سیاست ماسک در فروشگاه های آنها اجرا خواهد شد. والمارت کانادا آن ها را تا ۱۲ اوت اجباری کرد و مکان های رئال کانادایی سوپراستور و بدون فریل سیاست شروع ۲۹ اوت را اجرا کردند.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

ماسک صورت در حال حاضر در مدارس قبل از ظهر اجباری

ماسک صورت در حال حاضر در مدارس قبل از ظهر اجباری

دکتر بانی هنری، افسر بهداشت استانی پیش از ظهر دستور داده است ماسک ها در هیچ مکانی در سراسر استان پوشیده شوند اما استفاده از ماسک را در شرایطی که حداقل دو متر فاصله فیزیکی قابل حفظ نیست، به شدت توصیه کرده است.

به گزارش مرکز کنترل بیماری های بی سی، ماسک های غیر پزشکی برای محافظت از فردی که آن ها را پوشیده اند کار چندانی نمی کنند اما می توانند نقش مهمی در کمک به متوقف کردن گسترش ویروس داشته باشند.

مشاهده لینک »

© 2020 Global News, a division of Corus Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر