روز بین المللی آگاهی از مصرف بیش از حد مصادف بود با بسته شدن سایت مصرف تحت نظارت لثبریج (SCS) در روز دوشنبه و در پاسخ به هر دو، تجمعی در سالن شهر برگزار شد.

ادامه مطلب: سایت مصرف تحت نظارت پرتردد لثبریج درهای خود را می بندد

سازمان دهندگان رویداد روز دوشنبه شامل طرفداران مادران توقف آسیب و همچنین کارکنان سابق ARCHES، سازمانی که در حال اجرا SCS قبل از از دست دادن بودجه از دولت آلبرتا پس از ممیزی استانی بود.

کسانی که در تجمع خارج از سالن شهر حضور داشتند، به شدت با تصمیم دولت برای تعطیلی سایت مخالف بودند. این سرویس با یک سایت پیشگیری از مصرف بیش از حد تلفن همراه (OPS) که توسط خدمات بهداشتی آلبرتا اداره می شود، جایگزین شده است که دو هفته پیش در خارج از پناهگاه و مرکز منابع لثبریج افتتاح شد.

ادامه مطلب: موقت تلفن همراه بیش از حد سایت پیشگیری باز می شود در خارج از پناهگاه Lethbridge و مرکز منابع

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

لوری هاتفیلد، مدافع مادران توقف آسیب می گوید: «تاثیر مرگ خواهد بود، هیچ راه دیگری برای قرار دادن آن وجود ندارد.» “هنگامی که شما در آمار برای افرادی که با استفاده از خدمات سایت مصرف تحت نظارت – 600-800 نفر در روز – و واحد تلفن همراه است که ما در محل در حال حاضر صندلی سه نگاه کنید، اما آنها تنها می توانند دو در یک زمان انجام دهد.

“روابطی که در طول سال ها ساخته شده است، و آن رابطه شکسته، ما همان افرادی را که به واحد تلفن همراه می رویم، نمی خواهیم.”

بسیاری از مردم در حضور دوشنبه روابطی با ARCHES داشتند، چه شخصی و چه حرفه ای، از جمله سام مکی که در این تجمع صحبت می کرد.

مکی می گوید: «من از ۱۸ سالگی مشتری پرافتخار ARCHES بوده ام و اکنون تقریباً ۲۶ سال دارم و سه سال است که توسط آن ها استخدام شده ام.» وی افزود: متاسفانه امروز تعطیل شدیم. لحظه ای بسیار دلخراش است.»

ادامه مطلب: یافته های ممیزی ARCHES برای تحقیقات به پلیس لثبریج تحویل داده شد

مکی معتقد است این شهر شاهد رنج بسیاری از مردم بدون خدماتی خواهد بود که توسط ARCHES ارائه شده است.

او گفت: «کمی فکر وحشتناکی است.» “خوشبختانه ما OPS و آنها در حال رفتن به انجام بهترین کار است که آنها می توانند، من بدون شک که آنها این کار را انجام دهد.”

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

او می گوید: «به نوعی مثل دور کردن یک بیمارستان از یک جامعه و ترک آمبولانس است. خيلي چيزا هست که ما بهش احتياج داريم تا اون OPS”

نامه سرگشاده ای به جیسون کنی نخست وزیر کانادا از شبکه حقوقی اچ آی وی/ایدز کانادا نیز همین نگرانی ها را تشریح می کند، و بیش از ۴۶ سازمان در سراسر کشور امضا کرده اند.

کسانی که در این تجمع حضور داشتند در یک تظاهرات در حال مرگ شرکت کردند – که در آن شرکت کنندگان طرح های گچ از خود را بر روی زمین کشیدند – و همچنین یک اعتراض سمت جاده و راهپیمایی به محل مصرف تحت نظارت در حال حاضر بسته شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de