مواجه است

هنگامی که سارا والاس کانادایی در هائیتی باردار شد، او و شوهر آمریکایی اش ژان پیر فکر می کردند که قادر خواهند بود کاغذبازی ها را به دست بیایند تا بتوانند برای بچه دار شدن به کانادا بیایند.

والاس در دوون، آلتا بزرگ شد. او بیش از ۱۰ سال پیش برای همیشه به هائیتی نقل مکان کرد تا سازمانی را اداره کند که برای کمک به کودکان نیازمند در آن کشور کار می کند. او و شوهرش سه فرزند دارند: دو فرزند تقریباً به فرزندخواندگی پذیرفته می شوند و دیگری پسر بیولوژیکی آن ها است.

والاس در جریان تولد خانگی در هائیتی با پسر بیولوژیکی اش عوارضی داشت. اون بايد براي يه بخش اضطراري سي به بيمارستان مي رفت

بچه وقتي به دنيا اومد صدا نميکرد و والاس گفت که ميتونه صداي سیلي زدن دکتر بهش رو بشنوه پسر جان سالم به در برد اما او نگران زایمان دوباره در هائیتی در حال حاضر که او یک بار دیگر باردار است.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

او گفت: «من فقط احساس راحتی نمی کنم که اینجا بمانم.»

“این بیش از حد مکرر در دو سال گذشته است که بیمارستان ها تعطیل شده اند، جاده ها مسدود شده اند و بیمارستان ها فقط غیر قابل دسترس است.”

مشکل اينه که والاس نميتونه تمام خانواده اش رو با خودش به خونه بياد در حالی که او ، شوهرش و پسر بیولوژیکی خود را از COVID – 19 محدودیت های سفر معاف ، دو فرزند دیگر — که آنها را در نظر خود را — به احتمال زیاد نمی تواند به دلیل آنها هنوز هم از طریق روند فرزندخواندگی می آیند.

ادامه مطلب : کروناویروس : کانادا گسترش محدودیت های سفر بین المللی ، قرنطینه اجباری تا سپتامبر 30

مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا (IRCC) گفت در حالی که والاس و شوهرش سرپرست قانونی هر سه کودک در مراقبت از آنها هستند، دست کم یکی از دو فرزندی که به فرزندخواندگی پذیرفته می شوند هنوز خانواده فوری محسوب نمی شوند.

والاس می گوید: «از ذهنم عبور نکرده بود که بچه هایم خانواده فوری محسوب نشن.»

اون گفت که اونا اول درخواست ويزاي دخترشون اوا ماريا رو کردن درخواست ویزای او رد شد. پسرش ژان مویس هنوز نامه اش را از IRCC دریافت نکرده است. والاس گفت که معتقده به احتمال زیاد همین پاسخ را دریافت خواهد کرد.

IRCC در بیانیه ای به گلوبال نیوز اعلام کرد «افسری که درخواست اوا ماریا دوریس برای معافیت از محدودیت های سفر COVID-19 را بررسی می کند، راضی نبود که تعریف یکی از اعضای خانواده برآورده شود. پایگاه اطلاعات ارائه شده، او توسط یک شهروند کانادایی به فرزندخواندگی پذیرفته نشده است.”

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

هيچ نشونه اي وجود نداره که فرزندخواندگی ها… [شده اند] شده است… [نهایی] در هائیتی،” IRCC گفت. “در حال حاضر تنها سند سرپرستی موقت اوا ماریا دوریس ارائه شده است. هیچ درخواست فعلی در IRCC برای ژان[-]Moise Kessa وجود دارد. بنابراین هیچ گذرنامه کانادایی صادر نشد.»

دادخواست به نمایندگی از خانواده آغاز شده است تا از IRCC بخواهد در تصمیم خود تجدید نظر کند.

والاس برای کمک با دن لوید نماینده استورجن ریور-پارکلند تماس گرفت.

لوید در بیانیه ای اعلام کرد «والاس باید به کانادا بازگردد چرا که قرار است در اکتبر ۲۰۲۰ زایمان کند.»

“دسترسی به خدمات پزشکی مناسب در هائیتی به طور قابل درک یک نگرانی برای سارا است و تمایل او به بازگشت به کانادا تنها طبیعی است. همچنین طبیعی است که او باید آرزوی همراهی خانواده اش را داشته باشد.»

لوید گفت از آمدن خانواده والاس به کانادا حمایت می کند و قرار است با وزیر مهاجرت تماس بگیرد.

لوید می گوید: «وزیر اختیاراتی اختیاری دارد که می تواند ورزش کند و من معتقدم این وضعیتی است که باید از آن ها استفاده کند.»

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

والاس گفت اين خانواده توانسته اند گذرنامه های هائيتی را برای اوا ماريا و ژان مویز تامين کنند. آنها همچنین با سفارت آمریکا در ارتباط بوده اند و او گفت که آنها بسیار مفید بوده اند.

والاس گفت: «آنها گفتند: «به محض اینکه گذرنامه هایتان را دریافت می کنید، به ما اطلاع دهید [و] ما به شما کمک خواهیم کرد که با بچه هایتان بیرون بیایید.»

اگر آنها تایید برای رفتن به ایالات متحده، والاس گفت که خانواده به آنجا پرواز خواهد کرد و پس از آن امیدواریم که زمان کافی برای گرفتن خوب برای رفتن به کانادا وجود داشته باشد. پس از آن خانواده به آلبرتا رانندگی می کردند.

اگر آنها تاییدیه رفتن به کانادا را دریافت نکنند، والاس گفت که نوزاد را در آمریکا خواهد داشت، اما این کار آنها را با لایحه بزرگ بیمارستانی ترک می کند.

“در کانادا، ما می دانیم که ما می توانیم به مراقبت اعتماد کنیم، و فراتر از آن، ما خانواده ای داریم که در آنجا از ما حمایت کنند. خانه است.»

اگر این کار نمی کند، والاس سعی خواهد کرد یک تولد خانگی سالم در هائیتی داشته باشد.

او گفت: “سهام بالا است،” او گفت. “بدترین حالت سناریو در هائیتی است که قادر به دسترسی به یک بیمارستان و من — و یا نوزاد — می میرد.”

والاس چهار هفته دیگر وقت دارد که طی آن می گوید می تواند با خیال راحت با هواپیما سفر کند.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

© 2020 Global News, a division of Corus Entertainment Inc.

۸۸۸۰۱۱۰۰۰۱۱۰۸۸۸ سارا والاس باردار است. او امیدوار است برای زایمان از هائیتی به کانادا پرواز کند، اما در حال دویدن به راه بندان است زیرا دولت کانادا فرزندان تقریباً به فرزندخواندگی خود را به عنوان خانواده فوری اش طبقه بندی نمی کند. …

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de