محکم تر می کنند

مقامات فرانسوی رسیدن تیم های تور دو فرانس به خط پایان در پاریس را سخت تر کرده اند با تصمیم گیری در صورتی که دو یا چند نفر از اعضای خود از جمله کارکنان ظرف یک هفته برای COVID-19 آزمایش مثبت کنند، از مسابقه اخراج خواهند شد.

در پی دستورالعمل های صادر شده از سوی مقامات بهداشتی، این اقدام روز شنبه توسط برگزارکنندگان تور تنها چند ساعت پیش از آغاز مرحله افتتاحیه مسابقه سه هفته ای در شهر ریویرا در نیس اعلام شد. تصمیم هیئت حاکمه دوچرخه سواری به نام UCI را که قوانین محرومیت تور را آسان کرده بود، رد کرد.

ادامه مطلب: کانادا از مرگ ۶ نفر دیگر از ویروس کرونا گزارش می دهد در حالی که موارد از ۱۲۷ هزار نفر پیشی می گیرد

بر اساس پروتکل UCI که روز جمعه اعلام شد، تصمیم گیری در مورد اینکه آیا یک تیم را پس از دو آزمایش مثبت به بیرون پرتاب کنند یا نه، به سازمان دهندگان می رسید که کارکنان شمارش نمی شدند.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

۲۲ جوخه از هشت رکابزن در تور رقابت می کنند، اما در مجموع ۳۰ عضو در هر تیم زمانی که کارکنان گنجانده می شوند.

کریستیان پرودهوم مدیر تور به رادیو فرانس اینفو گفت: «از دو مورد مثبت در یک گروه ۳۰ ساله، خطر واقعی حذف یک تیم وجود دارد.»

پروتکل تجدید نظر شده UCI کارکنان را در پی شکایت تیم هایی که می ترسیدند رکابزنان شان به طور ناعادلانه ای از مسابقه کنار گذاشته شوند، از محاسبات خارج کرده بود.

در این هفته چهار کارمند تیم بلژیکی لوتو سودال پس از آزمایش های «غیر منفی» کروناویروس به خانه فرستاده شدند. این تیم گفت یک مکانیک و یکی از اعضای کارکنان پشتیبانی رکابزن «یک نتیجه مثبت و یک نتیجه مشکوک» را برگرداند. هر دو حباب مسابقه را به همراه هم اتاقی هایشان ترک کردند.

کروناویروس: دکتر برتر کانادا به دنبال گزینه های جدید واکسن پس از برخورد با چین با شکست مواجه شد

کروناویروس: دکتر ارشد کانادا که گزینه های جدید واکسن را پس از برخورد با چین دنبال می کند با شکست مواجه شد

در صورت نتیجه مثبت در طول مسابقه، UCI از سازمان دهندگان خواسته است که «هر کاری که ممکن است انجام دهند» تا قبل از مرحله بعدی آزمایش مجدد و تجزیه و تحلیل خون انجام دهند. این اقدام با هدف اجتناب از آزمایش های مثبت کاذب است که می تواند سواران سالم را رد کند.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

برگزارکنندگان تور یک آزمایشگاه ویروس کرونا تلفن همراه راه اندازی کرده اند که می تواند نتایجی را در دو ساعت تولید کند و روزانه ۵۰ آزمایش را در روزهای مسابقه اداره کند. با این حال، پرودهوم گفت که نمی تواند تضمین کند که یک رکابزن قبل از اینکه به دنبال نتیجه مثبت اولیه از مسابقه حذف شود، آزمایش های اضافی به او داده خواهد شد.

او می گوید: «اگر عصر باشد، ما سازگار می کنیم تا این کار انجام شود. اما اگر صبح مثبت داشته باشیم، بدیهی است که اگر برای آزمون پیگیری وقت نداريم، در خط شروع نخواهد بود.»

مشاهده لینک »

© ۲۰۲۰ مطبوعات کانادا

۸۸۸۰۱۱۰۰۰۱۱۰۸۸۸ مقامات فرانسوی رسیدن تیم های تور دو فرانس به خط پایان در پاریس را سخت تر کرده اند در صورتی که دو یا چند نفر از اعضای آن ها از جمله کارکنان ظرف یک هفته برای COVID-19 آزمایش مثبت کنند. …

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر