شهرستان حمایت از عدالت آگاهی نقاشی دیواری ‘عمیقا بی احترامی، می گوید رئیس پلیس

رئيس پليس ويکتوريا می گويد يک نقاشی دیواری تحت حمايت شهر در مورد مسائل عدالت به اعضای اداره پليس بی احترامی می کند، اما يک سازمان دهنده جامعه از آثار هنری دفاع می کند زيرا منظور از آن جرقه زدن گفتگوهای چالش برانگيز در مورد نژاد، قدرت و نابرابری است.

رئیس دل ماناک گفت نقاشی دیواری بزرگ “عدالت بیشتر، صلح بیشتر” واقع در میدان باستیون مرکز شهر شامل یک شعار ضد پلیس است که “عمیقا بی احترامی” به کسانی که در اداره پلیس خدمت می کنند.

ماناک در بیانیه ای گفت بخشی از نقاشی دیواری شامل مخفف ACAB است که معمولاً به معنای «همه پلیس ها حرامزاده هستند» یا «همه پلیس ها بد هستند» برگزار می شود.

ادامه مطلب: مجسمه جان ای مک دونالد از تالار شهر ویکتوریا به سلامتی و جیرز برداشته شد

منک گفت او با مقامات شهر در مورد این پیام در بخشی از نقاشی دیواری صحبت کرد که به عنوان پروژه ای برای بالا بردن آگاهی از بی عدالتی های متحمل شده توسط مردم سیاه پوست و بومی و دیگران به شهر ارائه شد. وی گفت همچنين نگرانی های خود را در مورد نقاشی دیواری در جريان ملاقات روز پنجشنبه با اعضای جامعه سياه پوستان ابراز داشت.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

Pamphinette Buisa، سازمان دهنده جامعه به نمایندگی از هنرمندان و یکی از اعضای تیم ملی راگبی هفت زنان مستقر در نزدیکی لانگفورد، گفت: نقاشی دیواری باید مردم را به چالش بکشد.

او در مصاحبه ای گفت: «قرار است این چیزی باشد که دیدگاه ها را آغاز و به چالش بکشد.»

از بین بردن مجسمه جان A. مک دونالد در حال رشد

هزینه از بین بردن مجسمه جان A. مک دونالد در حال رشد

“من فکر می کنم داشتن یک گفتگو به سادگی در مورد اینکه آیا ما باید یک نامه حذف شکست تمام هدف از کل نقاشی دیواری همه با هم.”

ماناک گفت از روح پشت نقاشی دیواری به ویژه پیام عدالت و صلح بیشتر آن حمایت می کند.

وی گفت: عدالت اگر شامل همه اعضای جامعه نمی شود عدالت نیست. “به استثنای یک گروه از طریق کلمات مضر به نظر می رسد مقابله با روح نقاشی دیواری خود را.”

ادامه مطلب: هیئت پلیس پیش از ظهر تجزیه و تحلیل ترکیب نژادی و جنسیتی به تمرکز جذب

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

نقاشی دیواری کار ۱۷ هنرمند است و به منظور بالا بردن آگاهی از بی عدالتی هایی است که مردم سیاه پوست و بومی و دیگران متحمل شده اند. حدود دو هفته است که در جای خود قرار دارد.

بويسا گفت رئيس پليس بايد بررسی نقاشی دیواری را از ديدگاه فردی که پيام را نقاشي کرده است، در نظر بگيرد.

او می گوید: «من متوسل به احساس نمی شدم که انگار شخصاً به فرد یا پلیس حمله می کند.» “من به شکلی به آن نگاه می کردم، مثل اینکه چرا مردم این احساس را دارند.”

شلدون جانسون سخنگوی شهر گفت مخفف آن همچنان در جای خود باقی مانده است اما مقامات شهرداری می خواهند هفته آينده با هنرمندان و اسپانسر نقاشی دیواری، انجمن ميراث آفريقائی جزيره ونکوور ملاقات کنند.

جانسون که نمی توانست بلافاصله میزان این کمک هزینه را فراهم کند، گفت: این جامعه کمک هزینه شهری برای اسپانسر نقاشی دیواری دریافت کرد. برنامه شهر کمک های مالی بین ۵۰۰ تا ۵۰۰۰ دلار برای پروژه های عمومی فراهم می کند.

ادامه مطلب: رئیس پلیس ویکتوریا می گوید نژاد به چک های خیابانی عامل نیست، با وجود داده های VPD

جانسون می گوید: «ما می خواهیم در مورد مخفف بحث کنیم زیرا در روح دستورالعمل های شهر برای هنر در فضاهای عمومی نیست.»

“درک ما از معنای مخفف این است که ممکن است چیزی باشد که افسران پلیس را انکار می کند، به همین دلیل است که ما می خواهیم با هنرمندان و انجمن میراث آفریقایی جزیره ونکوور بحث داشته باشیم.”

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

نمی توان بلافاصله به سخنگوی این انجمن برای اظهار نظر دست یافت.

“کان”. شارمارک دوبو در توییتر نوشته است که بیانیه رئیس پلیس را درک می کند اما افزود به رسمیت نمی شناسد که «روح گنجاندن نیاز به پایان دادن به نژادپرستی سیستمیک دارد.»

© ۲۰۲۰ مطبوعات کانادا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر