4 چربی انفجار دستور العمل های گلدان Crock شما باید سعی کنید این هفته برای خلاص شدن از شر نفخ و التهاب برای خوب

هنگامی که شما در یک رژیم غذایی هستند، شما می توانید از مواد غذایی خود را به راحتی حوصله. این آسان نیست برای نگه داشتن با انواع بزرگ سالم و در عین حال منحصر به فرد – و آن را حتی سخت تر برای حفظ پیدا کردن زمان به طبخ. به همین دلیل است که ما عاشق استفاده از اجاق گاز آهسته برای درست کردن وعده های غذایی خانه. آهسته ترین دستور العمل های اجاق گاز تنها نیاز به حدود 15 دقیقه از زمان آمادگی, به علاوه آن است که واقعا آسان برای پیدا کردن دستور العمل های بهداشتی. در اینجا چهار مورد علاقه ما در حال حاضر:

این ماسک صورت شیک, امن و در فروش!

salmon best anti inflammatory healthy crock pot recipe

ماهی قزل آلای آهسته اجاق گاز

ماهی قزل آلا یکی از سالم ترین پروتئین هایی است که می توانید برای شام داشته باشید، زیرا در اسید چرب امگا ۳، ویتامین های B و آنتی اکسیدان ها زیاد است. این می تواند به شما کمک کند پوند و کنترل وزن. این دستور العمل های فوق العاده آسان را و جمعیت بزرگ لطفا است.

دریافت دستور العمل کامل : Delish

chickpea curry best anti inflammatory healthy crock pot recipe

نخود کاری

فر یکی از بهترین وعده های غذایی ضد التهابی را در اجاق گاز آهسته به دلیل آنها اغلب بالا در سم زدایی ادویه جات ترشی جات است. این دستور العمل خاص خواستار زردچوبه، زیره و فلفل قرمز – که همه شناخته شده برای مبارزه با التهاب و افزایش سوخت و ساز بدن

دریافت دستور العمل کامل : چشم انداز تند

lemon chicken soup best anti inflammatory healthy crock pot recipe

سوپ مرغ لیمویی

ما عاشق این سوپ به دلیل آن است که در آنتی اکسیدان ها بالا است، به علاوه آن خوشمزه است. فقط حدود 20 دقیقه طول می کشد تا آمادگی، سپس هشت ساعت برای طبخ، بنابراین آن را یک وعده غذایی بزرگ برای آمادگی در صبح و لذت بردن از زمان شام است.

دریافت دستور العمل کامل : روز زن

turkey chili best anti inflammatory healthy crock pot recipe

ترکیه چیلی

این دستور العمل چیلی بوقلمون سالم خواستار یک تن مواد ضد التهابی، مانند فلفل قرمز، فلفل کاین، زیره و سیر است. این طعم ظرف خوشمزه, به علاوه کمک به ترویج کاهش وزن و افزایش سوخت و ساز بدن.

دریافت دستور العمل کامل : آشپزخانه بلند پروازانه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر