یکی از متخصص پوست ویتامین می گویند شما باید مصرف بیش از 40 برای جوان تر به دنبال پوست

حفظ پوست سالم فقط در مورد محصولات شما استفاده نمی کند. رژیم غذایی شما نقش بزرگی در نگه داشتن پوست خود را به دنبال جوان، صاف و روشن است. خوردن غذاهایی با مواد مغذی، ویتامین ها و مواد معدنی مناسب می تواند به ارائه مزایای زیباسازی حق به پوست شما کمک کند. اما در عین حال خوردن غذاهای اشتباه ممکن است پوست شما را منفی تحت تاثیر قرار دهد.

The *Best Black Leggings Are On Sale Right Now

vitamin c best anti aging supplement

اگر شما می خواهید برای کمک به پوست خود را بهترین خود، توجه اضافی به غذاها و ویتامین ها در رژیم غذایی خود را. سعی کنید برای دریافت مقدار مناسبی از ویتامین C را به روال خود را برای پوست جوان تر به دنبال.

vitamin c best anti aging supplement

چه ویتامین C برای مراقبت از پوست انجام می دهد

ویتامین C می تواند شگفتی برای پوست شما انجام دهد. شما ممکن است در حال حاضر کشف کرده اند که محصولات ساخته شده با ویتامین C می تواند جوان, روشن و هیدرات پوست, با این حال مزایای آن بسیار عمیق تر. مصرف مکمل های ویتامین C می تواند مزایای حتی بیشتری برای پوست شما اضافه کنید, مانند تحریک تولید کلاژن, تعمیر آسیب و جلوگیری از پوست خشک.

vitamin c best anti aging supplement

مزایای کلیدی ویتامین C برای پوست

– تحریک تولید کلاژن طبیعی بدن برای ترمیم آسیب و محافظت از پوست

– مبارزه با خطوط ریز و چین و چروک از طریق مزایای هیدراتاسیون قدرتمند

– ترویج رنگ سالم، درخشان

vitamin c best anti aging supplement

Shutterstock

چگونه برای دریافت ویتامین C بیشتر

در حالی که شما همیشه می توانید مکمل های ویتامین C برای دریافت بیشتر از این ویتامین قدرتمند را به رژیم غذایی خود را, بهترین راه برای افزایش مصرف خود را از هر گونه مواد مغذی از طریق مواد غذایی است. خوشبختانه، یک تن از مواد غذایی بالا در ویتامین C وجود دارد. سعی کنید پیدا کردن راه هایی برای خوردن مرکبات بیشتر، مانند پرتقال، گریپ فروت یا کلمنتاین. شما همچنین می توانید سبزی مانند کلم بروکلی، گل کلم، اسفناج و فلفل قرمز برای ویتامین C بیشتر بخورید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر