CVS فقط ساخته شده ترین اعلام تکان دهنده همیشه –آنها نمی توانند جدی!

در نتیجه Covid-19، بسیاری از خرده فروشان در حال ساخت به روز رسانی به سیاست ها و برنامه های فروشگاه خود هستند. از اضافه کردن ساعات خرید ارشد گرفته تا ماندینگ که کارمندان ماسک می پوشند، شرکت ها سیستم های خود را با امید ایمن نگه داشتن مشتریان و کارگران و سالم نگه داشتن سیستم های خود تنظیم می کنند.

در واقع برخی از شرکت ها تا آنجا پیش رفته اند که تغییراتی در برنامه تعطیلات خود ایجاد کنند. در واقع هر دو والمارت و تارگت تصمیم به بستن فروشگاه های خود در روز شکرگزاری گرفته اند.

کارگران CVS، با این حال، هنوز هم انتظار می رود به کار در تعطیلات–حداقل هیچ اطلاعیه ای در مورد بسته شدن فروشگاه هنوز وجود دارد.

The *Best Black Leggings Are On Sale Right Now

CVS

Shutterstock

به طور معمول، مکان های CVS در تعطیلات باز باقی می مانند، و بیشتر آنها در سال ۲۰۱۹ بودند. با این حال ، هیچ چیز معمولی در مورد سال 2020 وجود دارد ، بنابراین بسیاری از مردم سمت چپ تعجب اگر CVS محلی خود را بیش از تعطیلات باز خواهد شد.

این شرکت هنوز هیچ اعلام رسمی نکرده است، بنابراین منصفانه است که فرض کنیم اکثر فروشگاه ها تا زمانی که در غیر این صورت بگویند باز خواهند بود.

CVS basket

Shutterstock

این شانس وجود دارد، با این حال، که Covid-19 برنامه تعطیلات تاثیر (آن را به عنوان برای بسیاری از خرده فروشان دیگر است که در سراسر همه گیر باز باقی مانده است).

همچنین می تواند از ایالتی به ایالت دیگر متفاوت باشد. با در نظر گرفتن آن، چک کردن با محل CVS خود را جلوتر از زمان احتمالا بهترین راه برای آماده شدن برای هر دو سناریو است.

woman in mask shopping

Shutterstock

این امر نمی تواند تعجب آور برای CVS به اعلام بسته شدن روز شکرگزاری; این شرکت چندین به روز رسانی از نظر سیاست فروشگاه در سراسر همه گیر ساخته شده است.

به تازگی شروع به الزام مشتریان به پوشیدن ماسک در حین خرید کردند.

CVS pharmacy counter

Shutterstock

وب گاه CVS توضیح می دهد: «از زمانی که همه گیر آغاز شد، ما هر کاری از دستمون بر میاد انجام داده ایم تا مردم را سالم و سالم نگه داریم. این شامل نیاز به کارکنان فروشگاه پوشیدن پوشش صورت و تشویق مشتریان ما به انجام این کار نیز هست. در هر جامعه ای با قوانین ایالتی یا محلی که استفاده از پوشش چهره را منفور می کند، ما این را از طریق نشانه و یادآوری های دیگر بسیار روشن کرده ایم.»

این بیانیه ادامه داد: «با سنبله اخیر در عفونت های COVID-19، ما در برداشتن گام بعدی به دیگران می پیوندیم و همه مشتریان را ملزم می کنیم که هنگام ورود به هر یک از فروشگاه های ما در سراسر کشور دوشنبه ۲۰ ژوئیه پوشش چهره بپوشند. برای روشن شدن، ما از کارمندان فروشگاه مان نمی خواهیم که نقش مجری را ایفا کنند. چیزی که ما می خواهیم این است که مشتریان با گوش دادن به کارشناسان و گوش دادن به تماس پوشیدن پوشش صورت به محافظت از خود و اطرافان خود کمک می کنند.»

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>