با وجود گزارش Kim Kardashian های متعدد Kanye West مبنی بر اینکه کیم کارداشیان و کانیه وست بی سر و صدا در حال برنامه ریزی برای طلاق بودند، این زوج ثابت کردند که هنوز با کنار گذاشتن اختلافات خود در این هفته به واحد خانوادگی خود متعهد هستند تا با دختر، نورث، تفریح کنند.

دو نفره با مشخصات بالا با هم در توییتر کانیه در تاریخ 7th در یک کلیپ ویدئویی رقص خنده دار با 7 ساله دستگیر شد. این بسیار زیبا است و به طور جدی ما را به امید تجدید دیدار!

The *Best Black Leggings Are On Sale Right Now

ادامه مطلب: آدل به نظر می رسد مانند یک فرد کاملا متفاوت در حال حاضر– ما به سختی او را تشخیص!

رپر ۴۳ ساله ویدئوی خود را در حال پریدن از سبد گلف و رقصیدن به شیوه ای بسیار مسخره با اولین متولدش به اشتراک گذاشت. در کلیپ، شما می توانید بشنوید کیم خنده در پس زمینه به عنوان احساس ویروسی “فشار احساس در” توسط Nightcrawlers بازی می کند.

در حالی که وست تلاش می کند یک حرکت رقص جدید را به دخترش آموزش دهد، کیم را می توان به طور شنیدنی شنید که می گفت: «این یک آهنگ کاملاً متفاوت است»، از طریق خنده ها. ما آنقدر دل گرم هستیم که خانواده در این زمان سخت در حال پیدا کردن وضع حمل و نقل هستند! (و اینکه فرزندانشان ممکن است از مسائل بین آنها کاملاً بی خبر باشند.)

ادامه مطلب: این راز بزرگ در مورد براد پیت و طلاق آنجلینا جولی فقط خارج شد

این زوج معروف نیز به تازگی دوباره در تعطیلات خانوادگی به جمهوری دومینیکن متحد شده اند و یک آخر هفته را در مزرعه وایومینگ خود با هم گذرانده اند.

کانیه در زمان به اینستاگرام این هفته برای اثبات بیشتر است که او باقی مانده است فوق العاده نزدیک با brood خود را با ارسال یک عکس از خود را با بازوی شمالی در بازو در مقابل منظره کوه خیره کننده، شرح عکس “بابا دختر زمان.” اوه!

ادامه مطلب: شما باور نمی کنید که کتی پری چه چیزی در مورد الن دجنرس می گفت

بيا اميدوار باشيم که اون هم يه کم وقت زن و شوهر بگيره

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de