والمارت در حال ایجاد برخی از تغییرات در ساعت فروشگاه خود را هنوز دوباره. با شروع این ماه، 85٪ از ساعت مکان های والمارت خواهد شد 90 دقیقه تمدید، دادن مشتریان برخی از وقت اضافی در فروشگاه ها به مغازه برای هر گونه لوازم آنها ممکن است نیاز داشته باشد.

وب سایت آنها توضیح می دهد که آنها امیدوارند این افزایش در ساعت کمک خواهد کرد با “ارائه مشتریان با گزینه های بیشتر برای مغازه برای مواد غذایی، دارو و لوازم مورد نیاز خود را.”

ادامه خواندن برای جزئیات!

The *Best Black Leggings Are On Sale Right Now

Walmart shopping cart

Shutterstock

بسیاری از مکان های ایالات متحده والمارت خواهد شد افزایش ساعت فروشگاه خود را 90 دقیقه، گسترش زمان بسته شدن خود را از 8:30 بعد از ظهر به 10 بعد از ظهر.

این تغییر با شروع ۱۷ اوت در ۴۰۰۰ فروشگاه از ۴۷۰۰ فروشگاه آن اجرا خواهد شد.

Walmart store

Shutterstock

والمارت تنها خرده فروشی نبود که با گسترش همه گیر ساعت های خود را قطع کرد. هدف، انبار خانه، کوهل، و والگرینز نیز اقدامات مشابهی را برای موسسه یک برنامه تمیز کردن سخت گیرانه تر برای حفظ امنیت مشتریان انجام داد.

در اوایل بهار امسال، والمارت تصمیم به کاهش ساعت فروشگاه به عنوان یک راه برای حفظ کارکنان و مشتریان امن— با استفاده از وقت اضافی به منظور افزایش تمیز کردن و تلاش های بهداشتی و همچنین restock قفسه.

موثر مارس 19، والمارت اعلام کرد که مکان های کاهش ساعت خواهد بود از 7 صبح به 8:30 PM.

Walmart

Shutterstock

با این حال، والمارت اکنون این تصمیم را معکوس کرده است. یک سخنگوی والمارت به یو اس ای تودی گفت: “همانطور که ما به بازگشایی عملیات خود ادامه می دهیم، سلامت و ایمنی همکاران، مشتریان و جوامع ما تصمیمات ما را هدایت خواهد کرد.”

این منبع توضیح داد: «تا ۱۷ اوت بیش از ۴۰۰۰ فروشگاه از ۴۷۰۰ فروشگاه والمارت ما زمان بسته شدن خود را از ساعت ۸:۳۰ بعد از ظهر تا ۱۰ بعد از ظهر گسترش خواهند داد و گزینه های بیشتری را برای خرید غذا، دارو و لوازم مورد نیاز مشتریان فراهم خواهند کرد.»

Walmart

Shutterstock

این تنها به روز رسانی به سیاست فروشگاه والمارت نیست. در اواخر ماه ژوئیه ، خرده فروش نیز پیاده سازی صورت نیاز ماسک برای مشتریان خود — هر چند ، با توجه به Delish ، کارکنان فروشگاه مورد نیاز برای اجرای این قانون جدید نیست.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de