4 ضد التهاب Crock دستور العمل های گلدان پزشکان توصیه برای همه بیش از 40

غذاهای التهابی مانند قهوه، سودا، چیپس سیب زمینی، الکل، لبنیات، و گوشت های فرآوری شده به تشکیل اسید در بدن شما کمک می کنند و با التهاب و افزایش وزن مرتبط هستند. اضافه کردن که به تمایل طبیعی بدن به کاهش سوخت و ساز بدن به عنوان سن ما, باعث می شود افزایش وزن آسان هنگامی که ما رسیدن به 40. با این حال، فرمان روشن از غذاهای التهابی می تواند به کاهش وزن و احساس بهتری به شما کمک کند. ساخت یک وعده غذایی ضد التهابی سالم با یک گلدان crock آسان است. اگر شما به دنبال رها کردن چند پوند سریع، سعی کنید یکی از این دستور العمل های این هفته است.

The *Best Black Leggings Are On Sale Right Now

Salmon

Shutterstock

ماهی قزل آلای اجاق گاز آهسته

این دستور غذا خوشمزه تنها دو ساعت طول می کشد تا. این عالی است برای قرار دادن در حالی که شما به خانه از محل کار، و اجازه دهید آن را طبخ در حالی که شما استراحت و حلق آویز کردن با خانواده است. ماهی آزاد سرشار از اسیدهای چرب امگا ۳ است. آن دسته از اسیدهای چرب دارای خواص ضد التهابی هستند که ممکن است به مقابله با اثرات منفی هورمون های استرس کمک کند. ماهی قزل آلا را با دیگر وگی های ضد التهابی مانند کلم بروکلی، کلم، یا اسفناج سرو کنید.

شما نیاز دارید:

فیله ماهی قزل آلا پوست
نمک کوشر
فلفل سیاه
براث سبزیجات کم سدیم
آب لیمو
دیل تازه

Marinated Mushrooms

Shutterstock

قارچ ترشی

قارچ واقعا یک غذای معجزه آسا است. آنها بسیار کم کالری و غنی از سلنیوم, مس, و تمام ویتامین های B. آن ها همچنین آنتی اکسیدان های زیادی دارند که حفاظت ضد التهابی را فراهم می کنند. این دستور غذا پر از طعم و همچنین خواص کاهش وزن است. این قارچ ترشی را یک ظرف جانبی بزرگ و یا می تواند یک پروتئین در هر وعده غذایی جایگزین.

شما نیاز دارید:

قارچ های تازه
پیاز مروارید یخ زده، thawed
میخک سیر، چرخ کرده
کاهش سدیم گوشت گاو براث
شراب قرمز
سرکه بالسامیک
روغن زیتون
نمک
ریحان خشک
رانش خشک
فلفل
دانه های فلفل قرمز خرد شده

Turmeric Chicken and Potatoes

Shutterstock

مرغ زردچوبه و سیب زمینی

ستاره این ظرف زردچوبه است که منبع غنی کورکومین (یک مواد مغذی ضد التهابی قدرتمند) است. زردچوبه در انواع غذاهای استفاده می شود اما اغلب با غذاهای هندی در ارتباط است. این دستور غذا دارای مشخصات طعم هندی است و یک راه عالی برای تغییر مرغ استاندارد خود را و سیب زمینی ظرف در راه سالم است.

شما نیاز دارید:

ماست ساده
روغن زیتون فوق العاده بکر
آب لیمو
زردچوبه
نمک سیر
نمک
پودر کاری
زنجبیل
میخک سیر
سینه مرغ
فلفل دلی
لوبیا سبز
سیب زمینی کودک
گشنیز

Chicken Cacciatore

Shutterstock

مرغ Cacciatore

مرغ Cacciatore همیشه جمعیت لطفا. این ظرف به اندازه کافی آسان برای شام شب هفته سالم و به اندازه کافی خاص برای یک مهمانی شام خدمت می کنند. ستاره ضد التهاب این غذا سس گوجه فرنگی است. گوجه فرنگی در ویتامین C، پتاسیم، و lycopene (یک آنتی اکسیدان با خواص ضد التهابی) بالا است. همچنین ویژگی های فلفل و قارچ, هر دو به خوبی برای خواص ضد التهابی خود را نیز در نظر گرفته. خدمت به این ظرف با سود کامل گذشته و یا رشته فرنگی کدو به دور از وعده غذایی.

شما نیاز دارید:

روغن زیتون فوق بکر
سینه مرغ بدون پوست بدون استخوان
نمک کوشر
فلفل سیاه
پيا زرد
سیر چرخ کرده
سرکه بالسامیک
گوجه فرنگی خرد شده
فلفل ناقوس سبز
قارچ کرمینی
چاشنی ایتالیایی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر