You Might Want To Sit Down Before Hearing This Major Bombshell About Brad Pitt & Jennifer Aniston That Just Got Out

تقریبا ً ۱۵ سال Brad Pitt است که Jennifer Aniston براد پیت و جنیفر آنیستون طلاق گرفته اند، اما بیشتر طرفداران هنوز بیش از زوج نمادین هالیوود نیستند.

حرفم رو باور نميکني؟ در ژانویه سال جاری، exes با هم برای اولین بار در سال ها در جوایز SAG عکس برداری شد، و اینترنت دیوانه با تصاویر با برخی از مردم حتی امیدوار بود که تجدید دیدار بین این دو می تواند امکان پذیر باشد.

اگر چه هیچ خبری در آن جبهه وجود دارد (در عین حال حداقل) ، زن و شوهر سابق شده است در اخبار به تازگی به عنوان خانه بورلی هیلز آنها با هم به اشتراک بگذارید به تازگی در بازار قرار داده شده است.

به خواندن برای جزئیات ادامه بده.

The *Best Black Leggings Are On Sale Right Now

Jennifer Aniston and Brad Pitt

به گزارش وال استریتژورنال، بازیگران در اصل این خانه را در سال ۲۰۰۱ خریداری کردند و ۱۳٫۵ میلیون دلار برای این ملک پرداخت کردند. در حالی که آن ها صاحب خانه بودند، پیت و آنیستون آن را بازسازی کردند و املاک را بیشتر توسعه داد.

چهار سال بعد این زوج طلاق گرفتند. و یک سال پس از آن خانه به سبک تودور به قیمت ۲۸ میلیون دلار فروخته شد،به گزارش لس آنجلس تایمز. ظاهرا ً به روز رسانی های A-listers پرداخت شده است.

Jennifer Aniston and Brad Pitt

سال گذشته خانه 12 هزار فوت مربعی به بازار بازگشت. این خانه که در سال ۱۹۳۴ توسط معمار والاس نف ساخته شد، چهار اتاق خواب و دوازده حمام به علاوه یک استخر شنا و زمین تنیس است. به علاوه، روي يه هکتار زمين ميشينه.

Jennifer Aniston and Brad Pitt

این خانه در ابتدا ۵۶ میلیون دلار قیمت گذاری شده بود، اما قیمت درخواستی در ماه مارس به ۴۴٫۵ میلیون دلار کاهش یافت.

کمتر از آن ۳۲٫۵ میلیون دلار فروخته شد.

Jennifer Aniston

خانه زیبا است و ممکن است فقط ارزش برچسب قیمت.

لس آنجلس تایمز آن را توصیف می کند: «آجرکاری نیمه الوار و سفید رنگ به خانه جذابیت بی انتها می دهد. در داخل، یک ورودی روتوندا، آشپزخانه به روز شده، دو میله مرطوب و یک اتاق غربالگری وجود دارد – که دومی علاوه بر آن از روزهای آنیستون و پیت است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر