ما هنوز هم نمی تواند بیش از پلنگ مینی لباس کارداشیان پوشیدن در اینستاگرام 88801100011088 ممکنه بزرگ ترين خواهر و Kardashian برادر قبیله کارداشیان باشه ولي ما متقاعد شديم که اون داره برعکس پير ميشه برای اثبات، نگاه بیش از عکس throwback ستاره به تازگی به اینستاگرام ارسال شده است. پوشیده در چاپ پلنگ، خارج از شانه minidress، مادر از سه نشان داد کردن پاهای بلند خود را، معده لاغر و شانه های کوچک، اثبات است که سن واقعا فقط یک عدد است. باشگاه فوتبال شات دوربین نگاه شرجی به عنوان او با شمشیر در برابر پس زمینه سفید مطرح, شرح ضربه محکم و ناگهانی, “مراقب باشید.” پیروان او به بخش نظرات گله، او را “مدیر عامل پیری نیست” – و ما موافقیم! سی اس سی کارداشیان وقتی پرسید: «این چه سالی بود؟» به تفریح پیوست. باشگاه فوتبال خدمت کرده تا برخی از ساس با پاسخ: “2019 و شما وجود دارد.”
در ضربه محکم و ناگهانی، باشگاه فوتبال برچسب بالا مد mag @crfashionbook و عکاس @hejishin. در اکتبر سال گذشته، کورت بر روی جلد کتاب مد CR به همراه بقیه خانواده معروفش ظاهر شد که همگی لباس های موگلر سفارشی و کفش های مزی می پوشیدند. Mugler در داخل این موضوع، Kris Jenner مادرسالار خانواده کریس جنر روایت اول شخص صمیمی در مورد چگونگی نقش او به عنوان یک momager در عشق بی قید و شرط به شش فرزند خود زمین. گرفتن ما؟ هنگامی که آن را به قبیله کارداشیان می آید، به نظر می رسد مد یک امر خانوادگی است. شما ممکن است یک عکاس شخصی ندارد – اما خبر خوب این است که شما می توانید نگاه فقط به عنوان سکسی به عنوان باشگاه فوتبال در هر یک از لباس پلنگ به طور یکسان در زیر! به اسکرول کردن به مغازه ادامه بده. The *Best Black Leggings Are On Sale Right Now اصلاح سابین خاموش لباس شانه ($ 118) ورونیکا ریش Kyance پوشش تا لباس ($ 197.50 ، پایین از $395)LPA لالا رومپر ($ 185)دوستداران + دوستان جیل رومپر ($ 158)

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>