شاهزاده هری فقط نشان داد این راز دلخراش در مورد تشخیص سلامت شاهزاده چارلز-تا غمگین!

پدر شاهزاده هری، دوک ولز، در مارس سال جاری با COVID-19 قرارداد بازگشت. به گفته خودی های سلطنتی امید اسکوبی و کارولین دیورند و نویسندگان پیدا کردن آزادی زندگی نامه جدیدی از هری و میغان مارکل، هری بلافاصله یک بار که در مورد تشخیص شنید به پدرش زنگ زد. شاهزاده هری به تازگی به همراه همسرش میغان و پسرش به لس آنجلس نقل مکان کرده بود. این زوج به تازگی نقش های خود را به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتی بریتانیا ترک کرده بودند.

The *Best Black Leggings Are On Sale Right Now

Prince Charles

شاهزاده چارلز به یکی از برجسته ترین چهره های بریتانیا برای قرارداد COVID-19 تبدیل شد. او در زمان تشخیص ۷۱ سال داشت و به دلیل سن ش بیمار پرخطری محسوب می شد. شاهزاده چند هفته قبل از تشخیص در نامزدی های عمومی شرکت کرده بود.

Prince William

اسپلش نیوز

هری در ۲۴ مارس هنگامی که تماسی از کاخ دریافت کرد، از تشخیص یاد گرفت. به او گفته شد که پدرش آزمایش مثبتی برای کروناویروس انجام داده و به همراه همسرش کامیلا به انزوا می رود.

Prince Charles

اسپلش نیوز

با وجود خطر عوارض ناشی از سن او، شاهزاده چارلز تنها علائم خفیفی را به نمایش گذاشت. او توانست در خانه بهبود یابد و خود منزوی شود.

Prince Harry

اسپلش نیوز

شاهزاده هری مرتباً پدرش را بررسی می کرد تا اینکه از قرنطینه خارج شد و بهبود یافت. با وجود آشوب، او و میغان ناشی از مگکسیت، نگرانی او را نسبت به خانواده اش تغییر نمی دهد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>