ریس باورساسپون سوگند می خورم توسط این کفش کتانی فوق العاده مقرون به صرفه–& شما می توانید آنها را در آمازون!

هیچ چیز می گوید سبک قرنطینه مانند ساز و برگ گاه به گاه و کفش های کتانی –و حتی افراد مشهور لیست A در روند پیوستن.

ریس بایتراسپون،برای یکی، در اوایل ژوئیه در حال استقبال از لباس گاه به گاه در LAX دیده شد. A-lister شده است صرف قرنطینه با خانواده اش، و شده است با یادگیری رقص TikTok از پسر بزرگ خود، Deacon فیلیپمشغول ماندن است. اما او نبايد از برنامه براي فرار از لس آنجلس فرار کنه

ستاره دروغ های کوچک بزرگ ورزشی بود دریپر جیمز جینگام ژاکت، شلوار جین، و کلاه. بازیگر همچنین برخی از کیسه های با او آورده – یک Clare V. Pot De Miel Clutch and a Goyard Okinawa Tote. البته، او نماسک ی که به صورت مچی به آن اضافه شده بود تا در امان بمانند.

با قاشق زن و چکان نگاه او را با کفش های کتانی راحت از Tretornجفت کفش مناسب برای سفر و هر نگاه گاه به گاه. این کفش های کتانی دقیق در آمازون در دسترس هستند 70.30 $(پایین از $75)–و آنها یک تن از رنگ های دیگر برای فروش نیز هست.

بعلاوه، دادران نمی توانند به اندازه کافی از آنها دریافت کنند. یکی نوشت: “من این کفش ها را کاملا دوست دارم! آنها در نگاه شایان ستایش و بسیار راحت. اگر شما به دنبال آن نگاه کفش تنیس پرنعمت، شما آن را پیدا کرده اند! من اينقدر از اينا تعريف مي کنم!

بنابراین اگر می خواهید به کپی سبک راحت و گاه به گاه ریس، به خواندن به مغازه این کفش های کتانی!

*The Sunscreen *Every* Woman Should Be Using

Nyliteplus Sneaker

زنان ترتورن رلینز3 کفش کتانی مد (70.30 دلار)

Rawlins2 Sneaker

زنان ترپاره نایلونی (74.95 دلار)

زنان ترتورن رلینز2 کفش کتانی (56.55 دلار)

زنان ترتورن رالینز 10 کفش کتانی (85 دلار)

SheFinds دریافت کمیسیون برای خرید های انجام شده از طریق لینک در این ارسال شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>