مگان مارکل آیا Shadiest چیزی قبل از ازدواج با شاهزاده هری او باید تا دیوانه!

میگان مارکل نویسنده یک وبلاگ هالیوودی ناشناس قبل از ازدواج با شاهزاده هری بود ،ما تازه یاد گرفته بودیم.

زندگی نامه “یافتن آزادی” فقط نشان داد که دوشس از Sussex مخفیانه پشت “خام” خودی وب سایت به نام “بازیگر زن کار” بود. تکان دهنده!

*پس پول زيادي در خانه جديدشان-مردم خيلي ديوانه شده است!

*The Sunscreen *Every* Woman Should Be Using

فکر می کنم این برای ماست که بگم این اولین باره که هر کسی در خانواده سلطنتی با یک وبلاگ نویس هالیوودی ازدواج کرده و یه ناشناس در اون!

کتاب ادعا می کند که قبل از تاسیس وبلاگ شیوه زندگی خود را تیگ در سال 2014، میگان به حال سرمایه گذاری آنلاین دیگر.

نویسندگان کارولین دیورند و امید اسکوبی ادعا می کنند که “لباس” بازیگر پشت “بازیگر زن کار” وب سایت بود.

بیشتر بخوانید: این بمب گذاری بزرگ در مورد کیت میدلتون و مگان مارکل دشمنی فقط کردم بیرون کردم – ما خیلی غم انگیز برای آنها!

روزنامه دیلی میل برای اولین بار در سال ۲۰۱۸ در مورد اشغال سابق دوشس گزارش داد، اگرچه دوشس هرگز آن را تأیید نکرد. Durand و Scobie از آن به عنوان “یکی از بدترین اسرار صنعت نگه داشته شده،” در کتاب اشاره می کنند.

“تیگ اولین بار نبود که میگان به اینترنت برده بود تا نه تنها خود را بیان کند بلکه برای رسیدن به دیگران نیز باشد.” “از سال 2010-2012، او نوشت : بازیگر زن کار، یک وبلاگ ناشناس که جزئیات مشکلات و پیروزی های تلاش برای آن را در هالیوود است.” جذاب!

وبلاگ “خام و فیلم” و “اسیر لحظات دل خوشی زمانی که او یک کار رزرو و ناامیدی و بازیگران رد احساس هر بار نقش در صنعت اغلب توسط ظاهر رانده به جای استعداد از دست داده است، “نویسندگان هم برشمرد. بنابراین، این اساسا یک راه برای شکایت ناشناس در مورد صنعت بود.

بیشتر بخوانید: همه در میگان مارکل و شاهزاده هری برای گفتن این دیوانه است!

میگن هرگز به عنوان نویسنده ی محبوب وبلاگ به رسمیت شناخته نمی شد و بعدها به تیگ رفت و پلتفرمی «جلا و خوش بینانه تر» بود. عجب–تعجب می کنیم شاهزاده هری در مورد شاهزاده خانمش چه فکری می کند که به این گونه عمومی اختراع می کند؟! به عنوان مادربزرگم می گفت– اینترنت در قلم نوشته شده است نه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>