اگر شما راه پخت و پز بیش از معمول این روزها ، شما نیاز به این در زندگی شما

کرم ضد آفتاب *هر زن باید با استفاده از

“من شلوار عرق مورد علاقه ام را خراب کردم!” به لیست چیزهایی که هیچ وقت فکر نمی کردم بگم اضافه کنید. تا پنج ماه پيش فقط يه جفت شلوار داشتم اما در حال حاضر نه تنها در عرق زندگی می کنند، اما من علاقه مندی. و بله، من آنها را چند هفته قبل خراب زمانی که برخی از روغن بر روی آنها پاشید در حالی که من در حال پخت و پز. با وجود تلاش من با سلتزر، جوش شیرین و حتی سفر به خشک شویی، هیچ چیز کار کرده است برای گرفتن آن لکه.

بنابراین درست پس از من خودم خرید یک جفت عرق جایگزین، من تصمیم گرفتم آن را نیز احتمالا زمان برای شروع به پوشیدن پیش بند در آشپزخانه بود. با اینکه مرتب آشپزی می کنم، اما خودم را یک آشپز «جدی» نمی دونم؛ من فقط يه مادرم که براي بچه اش غذا درست ميکنم اما از ماه مارس، من way بیش از حد معمول راه پخت و پز و من سهم عادلانه من از تی شرت و ساق پوش در نتیجه لکه دار شده است.

در تلاش برای نجات لباس هایم، پیش Hedley & Bennett بند هدلی و بنت را پوشیده ام تا چند روز اخیر آشپزی کنم و اجازه بدهم به شما بگویم، یک پیش بند چه فرقی می کند! در ابتدا احساس می کردم کمی احمقانه پوشیدن آن به دلیل آن احساس می کند که بسیار حرفه ای است، اما من به سرعت بیش از آن به دلیل من هیچ یک از لباس های من خراب! من بیسکویت درست کردم و تمام آردی که معمولا ً به پای سیاهم ختم می شد روی پیش بند بود. وقتی کیک خرچنگ سرخ کردم، تمام روغن های روی صحن بود، نه سه راه سفید محبوبم. بله!

صحن حبابی (85 دلار)

صحن نعناع مدرن (88 دلار)

آبی ماس مدرن پیش بند CROSSBACK ($ 95)

شایان ذکر است که پیش بندهای هدلی و بنت اجرای شما از پیش بندهای آسیاب نیستند. آنها مانند، پیش بند مد بالا–واقعا! نه تنها آنها دست ساخته شده با استفاده از so بهترین مواد با کیفیت، اما آنها در بسیاری از چاپ و الگوهای است که شما می توانید آنها را به ساز و برگ خود را مطابقت می آیند. این چند گزینه وجود دارد! من هم واقعا دوست دارم که پیش بندها ماشین قابل شستشو هستند و نه، از هم نمی پاشند یا بعد از یک شستشو شروع به فرایینگ نمی کنند.

اگر شما صرف زمان زیادی در آشپزخانه این روزها، من نمی توانم پیش بند به اندازه کافی توصیه می شود. این آشپزخانه ضروری من حتی نمی دانستم که من نیاز دارم!

هدلی و بنت پیش بند خود را در حال حاضر

SheFinds دریافت کمیسیون برای خرید های انجام شده از طریق لینک در این.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>