This Heartbreaking Secret About Prince Harry & Prince William Just Got Out–Things Have Gotten SO Bad!

شاهزاده ویلیام و شاهزاده هری رابطه آسیب دیده، اعتراف جدید نشان می دهد. برادران سلطنتی در چندین ماه صحبت کرده اند، و شکاف شدید در رابطه خود را که ممکن است زمان بیشتری برای المنال شدن را به طول می انجامد.

به گفته امید اسکوبی، نویسنده کتاب آزادی یافتن:هری و میگان و ساخت خانواده سلطنتی مدرن ، “برادران از زمان اجلاس سراندرینگهام [در تاریخ 13 ژانویه] صحبت کرده اند. تا به امروز ادامه داره

Scobie صحبت کرد به تلویزیون واقعی سلطنتی، توضیح داد که فاصله همچنان به رشد در ماه های پس از اجلاس.

*The Sunscreen *Every* Woman Should Be Using

prince harry prince william heartbreaking secret royal family

تا آنجا که بسیاری نمی توانند فراموش کنند، شاهزاده هری و همسرش دوشس میگان مارکل در اوایل ژانویه اعلام کردند که تصمیم خود را برای عقب برگشتی به عنوان اعضای ارشد خانواده بریتانیایی اعلام کردند. اندک مدتکوتاهی، این زوج و پسر جوانشان آرچی به آمریکای شمالی رفت.

prince harry prince william heartbreaking secret royal family

هری و میگان با بقیه خانواده سلطنتی – شاهزاده ویلیام، شاهزاده چارلز و ملکه الیزابت در املاک و املاک ملکه Sandringham در تاریخ 13 ژانویه ملاقات کرد تا در مورد شرایط خروج بحث و گفتگو. رویداد تاریخی از آن زمان به عنوان اجلاس سران درینگهام شناخته می شود.

prince harry prince william heartbreaking secret royal family

خانواده سلطنتی بر سر تصمیم هری و میگان دل شکسته شده بود و به نظر می رسه هنوز هم صدمه دیده

Scobie گفت که شاهزاده ویلیام به خصوص با این واقعیت است که برادر و خواهر شوهر ش با تصمیم خود را به دور از وظایف سلطنتی خود را قبل از صحبت کردن با بقیه خانواده عمومی صدمه دیده است.

prince harry prince william heartbreaking secret royal family

از طریق اخبار چلپ چلپ/شاتراستوک

در حال حاضر هری و میگان در سانتا باربرا، کالیفرنیا زندگی می کنند. آنها در اوایل این ماه، پس از نقل جابه جایی از ونکوور به لس آنجلس در آن زمان از زمان پله دور از خانواده سلطنتی خرید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>