YSL ‘sTouche Éclat درخشان قلم است فرقه این Mascara می سازد آن را حتی بهتر (واقعا!)

*The Sunscreen *Every* Woman Should Be Using

یک جستجوی ساده برای YSL Beaute Touche Éclat All-Over Brightening Pen و شما تن و تن بررسی های rave. به معنای واقعی کلمه! زنان در تمام سنین مختلف، تن پوست love و سطوح تخصص زیبایی عشق این محصول به دلیل آن پنهان و برجسته تا با تسلط.

من در یک بیت از آرایش hiatus برای ماه از من شده است کار از خانه بوده است ، اما من در نهایت تصمیم گرفتم که من می خواستم برای دیدن آنچه همه مواد مهیب در مورد. ذهن شما، من به ندرت همیشه می پوشند پنهان کننده و یا برجسته به صورت روزانه not حتی زمانی که من خارج از آپارتمان من، بنابراین من قطعا یک استاد اعمال آرایش نیست. که گفت: به تفاوت نگاه کنید!

نادیده گرفتن موهای دیوانه من unkempt ، فقط در تفاوت در اطراف چشمان من نگاه کنید! قلم روشن کننده تاچ هکلا تسه روی دایره های زیر چشمم واقعا ً شگفتی کار می کند، باعث می شود تن پوستم صاف و حتی به نظر بیاید و فقط باعث می شود تمام طرف صورتم روشن تر و بهتر به نظر بیاید. به خاطر داشته باشید، من آن را با انگشت من در مانند کمتر از یک دقیقه اعمال فقط به طوری که من می توانم این عکس ضربه محکم و ناگهانی. تصور کنید که چقدر خوب به نظر می رسه اگر واقعا تلاش واقعی رو انجام بدم. من يه تبديل کاملم …تاسه اکلات همه چيززيباييهدوستدارانميگنکه… و بیشتر!

اما اون چشم تنها کار تاچ اکلات نيست من همچنین استفاده می شود YSL Beaute حجم Effet Faux Cils Mascara و مقدس شگفت انگیز! فقط به دو چشم نگاه می کنید و می بینید که چگونه فقط یک کت (دوباره، با عجله برای اهداف این عکس اعمال می شود) ضربه شلاق هایم را تعریف تر و درازتر می کند. من در تخيل هستم!

با هم، این دو محصول باعث شد که من نگاه کنم و احساس بهتری از ماه ها داشته باشم. من به یاد داشته باشید که چرا من عاشق قرار دادن آرایش در در ابتدا; آن را به خوبی مانند یک نسخه عروسکی از خودتان احساس! یکی از خود را تاچ Éclat همه بیش از قلم روشن و حجم Effet Faux Cils Mascara باور نکردنی هستند، اما با هم؟ اونا خيلي جادويي هستن

حالا، براي اينکه موهام رو به شکل اين رفتارهاي ياس ال در بيارم…

فروشگاه YSL زیبا لمسی Éclat روشن قلم در حال حاضر

فروشگاه YSL اثر حجم اثر FAUX CILS MASCARA در حال حاضر

SheFinds دریافت کمیسیون برای خرید های انجام شده از طریق لینک در این ارسال شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>