برایان آستین سبز فقط این عمده پوسته در مورد طلاق خود را از مگان فاکس کاهش یافته است چیزهایی که خیلی بد!

مگان فاکس و ماشین تفنگ کلی ‘رابطه تنها به نظر Brian Austin Greenمی رسد جدی تر شدن ، و در حال حاضر برایان آستین سبز ، شوهر فاکس ، صحبت کردن در مورد آن است و او به نظر نمی رسد خوشحال. Machine Gun Kelly

یک منبع به مردم گفت که برایان “اذیت” در مورد اینکه چگونه عمومی مگان رابطه جدید خود را ساخته است، به خصوص با توجه به اینکه چقدر سریع در حال حرکت است.

برای تمام جزئیات به خواندن ادامه دهید!

*The Sunscreen *Every* Woman Should Be Using

Megan Fox and Brian Austin Green

اخبار چلپ چلپ چلوپ

منبع توضیح می دهد، “برایان است که او تا بر روی رابطه اش با مسلسل کلی متمرکز شده است. “

“او نمی فهمد که نیاز به ارسال تصاویر رسانه های اجتماعی با شرح های احمقانه به اعلام عشق خود را برای او. آنها حتی هنوز طلاق نداده بودند، “خودی ها همچنان ادامه دارد.

Megan Fox and Brian Austin Green

اخبار چلپ چلپ چلوپ

اين تنها دليل ناراحتي ش نيست منبع می گوید: «و این کمی هم می سوسه که مگان خیلی سریع حرکت کرد. مگان همیشه خیلی خصوصی بود، پس برایان چیزی که تغییر کرده رو نمی گیره.”

او قطعا سرخوردگی خود را در رسانه های اجتماعی روشن با یک پیام تهاجمی منفعل که همه صحبت کردم ساخته شده است.

Megan Fox and Brian Austin Green

اخبار چلپ چلپ چلوپ

تنش رسانه های اجتماعی از زمانی آغاز شد که فاکس سلفی از او و زیبا جدید خود را ارسال کرد. She captioned the post, “Achingly Beautiful Boy… قلب من مال توست”

این اولین بار نیست که فاکس باز است در مورد چقدر او برای ام جی کی مراقبت می کند. در طول مصاحبه در دادن آنها لالا … با پادکست رندال، بازیگر زن او را «شعله دوقلو» صدا کرد، و توضیح داد که آنها «در واقع دو نیمه از یک روح هستند.»

Megan Fox and Brian Austin Green

شنیدن همسر خود را به تماس با شخص دیگری شعله دوقلو خود را به صدمه دیده است، به خصوص هنگامی که شما فقط به تازگی از هم جدا شده بودند.

بنابراین برایان تماس از زن و شوهر جدید در اینستاگرام خود را، ارسال یک سری از تصاویر از پسران خود، و کپی کردن شرح فاکس است. نوشته بود، “پسران زیبا و زیبا…… قلب من مال توست”

آره، قطعا ً يه کم تنش وجود داره

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>