onyx به شما کمک می کند تا تمرین بدون رفتن به ورزشگاه یا تجهیزات گران قیمت

اخبار آیا شما در برخی از وزن اضافی از بودن در خانه برای ماه ها به دلیل COVID گیر قرار داده و یا آیا شما از دست کار کردن با دوستان? من یک برنامه جالب آیفون است که شما باید چک کنید. برنامه iOS (ببخشید، آن را برای آندروید در دسترس نیست) Onyx نامیده می شود و آن را با استفاده از دوربین تروعمق آیفون خود را به “تماشا” شما را به عنوان شما انجام تمرینات خود را. الگوریتم های اختصاصی بینایی کامپیوتر یکم تمرین شما را در سه بعد (push-ups, squats, sit-ups, etc.) پیگیری می کند تا به طور خودکار reps خود را بشمارد و به شما اطلاع دهد وقتی از فرم خارج می شوید، خیلی کند می روید و غیره.

برنامه همچنین ایجاد تمرین برجسته reels برای شما برای به اشتراک گذاشتن در TikTok، داستان، فیس بوک، و بیشتر. همچنین شما می توانید ایجاد و ارسال چالش برای دوستان خود را در رسانه های اجتماعی و برنامه نگه می دارد پیگیری leaderboard به شما اجازه می دانم که چگونه شما در مقایسه با رفقا تمرین خود را.

من سعی کردم برنامه و واقعا دوست داشت که آن را به شمار می شمارد و شما را نشان می دهد و تصویری با فرم صحیح برای تمرینات به عنوان شما انجام آنها. شما می توانید دقیقا آنچه در آن به نظر می رسد با چک کردن ویدیو زیر را ببینید.

محتوای تمرین حق بیمه Onyx از طریق یک اشتراک $59.99/yr پس از 7 روز محاکمه رایگان در دسترس است, اما بسیاری از محتوای تمرین و ویژگی های رایگان از جمله کلاس های کوچک و کوتاه. برای اطلاعات بیشتر و فروشگاه برنامه برای دانلود برنامه به onyx.fit مراجعه کنید.


پشتیبانی از ابزارک : منابع اصلی درآمد Gadgeteer تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مانند این یکی است. اگرچه ممکن است غرامت دریافت کنیم، اما همیشه نظرات صادقانه خود را درباره تجربیاتمان با هر محصول ارائه می کنیم.

88801100011088اخبار – آیا شما در برخی از وزن اضافی از بودن در خانه برای ماه ها به دلیل COVID گیر قرار داده و یا آیا شما از دست کار کردن با دوستان? من یک برنامه جالب آیفون است که شما باید چک کنید. برنامه iOS (ببخشید، هنوز برای اندروید در دسترس نیست) Onyx نام دارد و از آن استفاده می کند …

Onyx به شما کمک می کند تا تمرین بدون رفتن به سالن ورزش و یا تجهیزات گران قیمت ادامه مطلب

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>