در اینجا دلیل واقعی شما هرگز باید سفارش قطعات مرغ Wendy است، با توجه به کارکنان

بیایید صادق باشیم–اگر شما دستور قطعات مرغ وندی, شما ممکن است در مطلوب ترین حالت آشپزی خود را از ذهن. چه بیش از حد در بار خدمت کرده اید یا شش ساله هستید یا به سادگی ساکن کلرادو با بهره گیری از قوانین هرز لیبرال ایالت، ما نمی دانیم. اما به هر دلیلی، شما انتخاب کرده اید به حمایت از استقرار فست فود و تصمیم به سفارش یکی از ساده ترین زنجیره ای در عین حال ترین hyped منو سفارشات.

متاسفانه، ممکنه يکي از بدترين منو ها باشه يا حداقل به قول رديت.

mashed فقط در چندین موضوع Reddit گزارش شده است که می تواند ارائه چند ناسالم و پایین ترین دلایل ناخالص برای پرش قطعات دفعه بعد شما در درایو از طریق. بدون ادامه ی این کار:

بیشتر بخوانید: یک ساندویچ صبحانه شما هرگز نباید در درایو سفارش از طریق به دلیل آن را به آرامی سوخت و ساز بدن شما را از بین می

کارمندای تنبل ممکنه پلاستیک رو به سفارش شما معرفی کنن…

متعجب? خوب، به گفته یکی از کاربران Reddit که ادعا می کند همسرش کارمند رستوران بوده، کارگران فقط “پایین کیسه پلاستیکی را به سرخ کن فرو می کنند تا ذوب شود و قطعات از بین می رود. آنها بیش از حد f تنبل برای باز کردن کیسه به درستی بودند.” يايکها!

این یکی از رفتارهای عجیب تر است که ما تا کنون از فست فودکاران آموخته ایم. این احساس می خواهم دانش مشترک است که شما نباید پلاستیک در مایکروویو خود را قرار دهید چه برسه به 375 درجه سرخ کننده. این از منطق سرپیچی می کند که فکر می کنند این مشکلی نیست. (FYI — SheFinds هیچ راهی برای تایید این حساب کاربران Reddit وجود نداره.)

بیشتر بخوانید: در اینجا دلیل واقعی شما هرگز باید بسته های کچاپ در مک دونالد استفاده کنید

-کیفیت تغییر کرده است

همچنین یک سوال وجود دارد که آیا قطعات هنوز هم به خوبی به عنوان آنها قبلا بود. مشتری های وندی به ردیت برده اند تا شکایت کنند که ناگت ها به پایین تپه رفته اند. یک کاربر نوشت: “حالا حتی تازه هم مزه عجیب و غریب می دهد، بافت هم وجود نداره.”

کاربري که ميگه اونا کارمند سابق وندي هستن که بهشون ميگن اون مرغ هاي ناگت معمولا مثل جهنم قديمي هستن و گرم کردن دستورات جدید اینه که اونا رو برای یه ثانیه توی سرخ کن بندازن تا تازه به نظر برسن اوه، برادر!

در اینجا دلیل واقعی شما هرگز باید سفارش ساندویچ صبحانه مک دونالد

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>