Blake Lively and Ryan Reynolds Just Made The Heartbreaking Apology Ever

بلیک سرزنده و رایان رینولدز یکی از زوج های مورد علاقه هالیوود هستند، اما حتی گاهی اوقات اشتباه می کنند.

به طور خاص، این زوج به تازگی به خاطر عروسی خود در سال ۲۰۱۲ در بون هال، مزرعه سابق در کارولینای جنوبی عذرخواهی کرده است. به گزارش فوربز، آن “در یک نقطه گزارش شده بود که 85 نفر در محل به بردگی گرفته شده است.”

براي عذرخواهي شون به خواندن ادامه بده

بزرگترین فروش در مد در حال پایین رفتن در حال حاضر!

Blake Lively and Ryan Reynolds

Shutterstock

در مصاحبه با شرکت فاست، رینولدز به عروسی خود و اینکه بعد از این واقعیت چه احساسی در مورد آن احساس کردند اشاره کرد. در مقاله اشاره شده است که چگونه عروسی به اندازه در سال 2012 مورد انتقاد قرار گرفت نیست ، اما اتهامات Black “ریاکاری” در سال 2018 آغاز شد زمانی که رینولدز در مورد چقدر او لذت می برد پلنگ سیاه.

او به مصاحبه کننده گفت: “این چیزی است که ما همیشه عمیقا و بی محفوظ برای متاسف متاسف. امکان نداره که با هم در ارتباط باشيم چیزی که ما در آن زمان دیدیم، محل برگزاری عروسی در Pinterest بود. چیزی که بعد از آن دیدیم، جایی بود که بر فراز تراژدی ویرانگر ساخته شد.»

Blake Lively and Ryan Reynolds

Shutterstock

رینولدز ادامه داد: «سال ها پیش ما دوباره در خانه ازدواج کردیم—اما شرم به روش های عجیب یکه و غریب کار می کند. …غول اشتباه مثل این می تواند باعث شود که شما را به تعطیل و یا می تواند چیزهایی را دوباره قاب و شما را به عمل حرکت… و به چالش کشیدن شرایط اجتماعی در طول عمر، شغلی است که پایان نمی دهد.”

Blake Lively and Ryan Reynolds

زنده و رینولدز از حامیان آوازی جنبش ماده زندگی سیاه بوده اند، و موضع خود را در رسانه های اجتماعی روشن ساخته اند.

در یک پیام ماه مه اینستاگرام، این زوج با صدور بیانیه ای، به امتیاز خود اذعان کرده و قول داده اند که بیشتر کار کنند. در بیانیه ای که در آن گفته شده است، “ما شرمنده است که در گذشته ما به خودمان اجازه داده اند که بی اطلاع از اینکه نژادپرستی سیستمیک عمیقا ریشه دار است.”

Blake Lively and Ryan Reynolds

Shutterstock

زن و شوهر همچنین کمک مالی زیادی به صندوق دفاع حقوقی NAACP: “هفته گذشته ما کمک $ 200،000 به صندوق دفاع حقوقی NAACP… و اين فقط يه شروعه… می خواهم از امتیاز و بستر ما برای متحد شدن استفاده کنیم. و برای بازی در کاهش درد برای بسیاری از کسانی که احساس می کنند که اگر این آزمایش بزرگ شکست آنها است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>