مزایای بهداشتی راز از اضافه کردن سس داغ به همه چیز

کارشناسان تغذیه پیشرو هستند آشکار مزایای بهداشتی مخفی از اضافه کردن سس داغ به همه چیز-از تخم مرغ خود و یا نان تست آوو در صبح، به ساندویچ خود را در ناهار و مرغ کبابی در شب. نه تنها به کاهش التهاب و حتی به طور بالقوه مبارزه با سرطان کمک می کند، بلکه برای کمر شما نیز خوب است. دلایل زیادی برای این کار وجود دارد! ببینید که رژیم یها و پزشکان چه می گویند:

اطلاعات بیشتر: یکی از پزشکان سس داغ می گویند شما همیشه باید با تخم مرغ خود را برای افزایش سوخت و ساز بدن شما و از دست دادن وزن سریع پخت و پز

بزرگترین فروش در مد در حال پایین رفتن در حال حاضر!

trista بهترین، MPH، RD، LD تعادل یک مکمل: “سس داغ، و دیگر مواد غذایی تند می تواند بدن را از طریق یک فرایند به نام عرق کردن صورت گوستاتیو سرد. این است که اساسا زمانی که مواد غذایی تند باعث می شود شما را به عرق, شروع در صورت اول, که پس از آن بدن سرد. افکار در مورد چگونگی این کار دقیقا توسط حرفه ای ها به طور کامل بر توافق نشده است. از یک سو فکر می شود که غذا دمای داخلی بدن را بالا می برد که تولید عرق می کند و دیگری با این تفکر مخالف است، اما هر دو موافق ند که غذاهای تند منجر به اثر عرق کردن و خنک شدن می شوند. سس داغ همچنین دارای مقدار قابل توجه ترکیبات گیاهی است که به عنوان آنتی اکسیدان در بدن عمل می کنند. آنتی اکسیدان ها مزایای گسترده ای از سلامت reducing inflammation جلوگیری از بیماری,کاهش التهاب و حتی به طور بالقوه پیشگیری از سرطان. ترکیب فلاونوئید به طور خاص نقش مهمی در جلوگیری و برگشت آسیب سلولی. اگر این آسیب اجازه دارد رخ دهد و تکرار در سطح سلولی سلول های سرطانی می تواند تشکیل. اضافه کردن شیلی به رژیم غذایی شما اثبات می کند که برای سلامت کلی مفید است.”

جولی آپتون، ام اس، RD، اشتها برای سلامتی: “Capsaicin, ترکیبات در فلفل که آنها را گرمی خود را, شناخته شده است که مزایای بهداشتی مستند. یکی از آنها این است elevate your basal metabolism که می تواند کمی بالا بردن سوخت و ساز بدن بازال خود را به طوری که شما می توانید کالری بیشتری را بسوزاند. به علاوه، این ترکیب طبیعی ضد باکتری است reduce the liklihood of foodborne illness بنابراین کمک می کند تا کاهش میل بیماری های ناشی از غذا در زمانی که آن را در غذاهای فساد آور قرار داده است. همچنین دارای خواص ضد ویروسی و ضد سرطان است و ممکن است به کاهش تهوع کمک کند. در همه، غذاهایی که با فلفل داغ تهیه می شوند، علاوه بر این برای سلامتی یک نفر، اضافه خوبی هستند.”

گلن وایلد، مدیر عامل و بنیانگذار رژیم غذایی برای موفقیت: “سس داغ یک تقویت کننده بزرگ کاهش وزن است. فلفل فلفل قرمز در سس داغ حاوی capsaicin، مواد مغذی شناخته شده برای خواص ترموژنیک آن است. A 2003 study showed that the consumption of capsaicin resulted in a 30-minute metabolism boost. سس داغ نیز در کاهش وزن کمک می کند با کمک به شما احساس کامل سریع تر. A 2014 study revealed that capsaicin reduced food cravings and promoted a feeling of satiety after a meal.”

آلیشا هوگ، کارشناس سلامت و سلامتی شرکت ها در تحلیلگر محصول: “این کمک می کند تا با ازدم بینی. غذاهای تند باعث می شود که بینی شما اجرا شود که طبیعی و شایع است، زیرا کپساییسن، نه تنها باعث افزایش سلامتی نمی شود بلکه باعث پاکسازی سنوز ها نیز می شود. هنگامی که شما احساس می کنید بینی خود را پر از مواد غذایی خود را دوباره, اضافه کردن کمی تند و تند به مواد غذایی خود را, و مطمئنا که بینی پر از آب و پر از اجرا خوب. همچنین به شما کمک می کند تا مناسب نگه دارید. از آنجا که غذاهای تند به زبان خود نیش، شما امتناع از نیش بزرگ و حل و فصل با وعده های کوچک بیش از حد. این کار باعث کندتر شدن زمان درخوردن غذا می شود که پس از آن باعث می شود که احساس گرسنه بودن کمتری داشته باشد. *هر چه آهسته تر غذا بخوریم، احساس پر شدن راحت تر می کنیم که این چیزی است که غذاهای تند با ما انجام می دهد، به خصوص اگر عادت به خوردن غذاهای تند با طعم نداری.»

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>