ممکن است بخواهید قبل از شنیدن این تغییر منوی مک دونالد بشیند–آنچه اتفاق می افتد!

مک دونالد در حال کار بر روی یک پروژه مرغ مخفی!

مدیر عامل زنجیره فست فود Time فقط به تایم نشان داد که این شرکت در حال تمرکز بر روی “ارتقاء” به عرضه مرغ خود را در ایالات متحده، احتمالا در پاسخ به جنگ ساندویچ مرغ است که توسط Popeyes در سال 2019 به ارمغان آورد. این خبر خوبی برای افرادی که نمی خورند ملاقات!

بیشتر بخوانید: در اینجا دلیل واقعی شما هرگز باید بسته های کچاپ در مک دونالد استفاده کنید

کریس کمپچزینسکی مدیر عامل مک دونالد به مجله گفت که یک تغییر از گوشت گاو به مرغ اتفاق می افتد، و آنها در حال انجام هر کاری که می توانند برای نگه داشتن تا.

“ما قطعا در راه هایی که ما می توانیم به روز رسانی و ارتقاء عرضه مرغ ما در ایالات متحده به کفایت می گویند که ما همچنان به رقابت و نوآوری در مرغ کار می کنند، “کمپچزینسکی به انتشار گفت. “من نمی خواهم بیش از حد به فاش کردن اسرار رقابتی، اما من فکر می کنم ما احساس خوبی در مورد جایی که ما در آن هستید.” آوری!

بزرگترین فروش در مد در حال پایین رفتن در حال حاضر!

در اینجا دلیل واقعی شما هرگز باید سفارش ساندویچ صبحانه مک دونالد

اگر به یاد بیاوريد، جنگ های ساندويچ مرغ ويروسی زمانی آغاز شد که متعصبين پاپيز در مورد اينکه چگونه مرغ سرخ شده به سبک نيواورلئان خود را بر روی يک خرگوش، در دسترس خفيف يا تند، از ساندويچ جوجه فيل- آ، بهتر بود، شروع کردند.

به زودی آن را به یک جدال همه جانبه مواد غذایی سریع بود، با مک دونالد مک مرغ و یک ساندویچ مرغ ترد با شیر باتشکر در مخلوط، و همچنین KFC جدید دو نان ساندویچ مرغ، و دیگران.

بیشتر بخوانید: مک دونالد فقط ساخته شده یک اطلاعیه بزرگ و مردم وحشت زده

Kempczinski به سرمایه گذاران اعلام کرد که زنجیره غذایی اقلام جدید را به منوی خود را قبل از پایان سال اضافه کنید. چه چیز!

متاسفانه، کمپچينسکي فقط از تاييد دقيق اشياي جديد متوقف شد يا زماني که مشتري ها مي تونن انتظار ديدنش رو داشته باشن • مواد تشکیل دهنده و جدول زمانی برای ایجاد مرغ به دنبال پس از به عنوان زمان مطبوعات شناخته شده نیست, ایالات متحده آمریکا امروز اشاره می کند. اما ما برای جزئیات بیشتر می میمیره!

بیشتر بخوانید: مک دونالد فقط ساخته شده دلشکسته ترین اطلاعیه همیشه–ما نمی توانیم آن را باور!

“من می دانم که نوآوری است که برای بعد از این سال برنامه ریزی شده است که رفتن به برخی از اقلام منو در آوردن وجود دارد، او طمائم کرد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>