دلیل ترسناک شما هرگز باید روغن نباتی استفاده کنید, مانند, همیشه

هنگامی که پخت و پز نوعی از روغن است که عملا یک ضرورت است، اما همه روغن پخت و پز برای شما خوب است. در واقع، برخی ممکن است شام در غیر این صورت سالم و تبدیل آن را به چیز دیگری به طور کامل.

به طور خاص، اگر شما به طور منظم از روغن نباتی استفاده می کنید، بهتر است دوباره به آن فکر کنید–و شاید آن را برای گزینه دیگری مبادله کنید.

بزرگترین فروش در مد در حال پایین رفتن در حال حاضر!

vegetable oil

Shutterstock

روغن های گیاهی بسیار فرآوری شده، بر خلاف روغن زیتون، روغن آووکادو، و روغن نارگیل. بنابراین اگر شما در تلاش برای محدود کردن تعداد غذاهای فرآوری شده در رژیم غذایی خود را، احتمالا ایده خوبی برای پرش روغن گیاهی است.

دلایل دیگری هم وجود دارد که ممکن است بخواهید این روغن را محدود کنید، از جمله میزان اسید چرب غیراشباع 6 امگا (PUFA).

flat stomach

Shutterstock

بسیار خوب مناسب توضیح می دهد، “[A]ccording به برخی از کارشناسان بسیار محترم در مورد تغذیه — و به برخی از مطالعات بالینی — امگا -6 PUFA در مقادیر زیادی ممکن است ایده بد ، حداقل زمانی که با اضافه کردن امگا 3 PUFA اضافی کاهش نیست.”

به گزارش اکوووش، “دکتر جوزف هیبلن از انستیتوهای ملی بهداشت در مورد تاثیر چربی های امگا 6 و امگا 3 بر سلامت ما تحقیق کرده است. او توضیح می دهد که چربی های امگا ۶ بیش از حد مصرف و چربی های زیر مصرف امگا ۳ به طور قابل توجهی افزایش می یابد: بیماری های قلبی، دیابت نوع ۲، چاقی، سندرم متابولیک یا پیش دیابت، آی بی اس، دژنراسیون ماکولا (آسیب چشم و کوری)، آرتریت روماتوئید، آسم، سرطان، اختلالات روانی، بیماری خودایمنی.»

vegetable oil

Shutterstock

بنابراین، برای در سمت امن، اجتناب از روغن، مانند برخی از روغن های گیاهی، که حاوی امگا 6 PUFA در مقادیر زیادی است، احتمالا ایده خوبی است. بسیار خوب مناسب ادامه می دهد، “این خواهد بود: الف) روغن هایی که حاوی مقادیر قابل توجهی از امگا–3 PUFA علاوه بر امگا-6 PUFA (از جمله روغن کلزا و روغن دانه کتان)، یا ب) روغن های فشرده که در همه شامل PUFA بسیاری از، مانند روغن زیتون (که در آن MUFA غالب) و یا روغن نارگیل (که حاوی یک نوع چربی اشباع شده).”

vegetable oil

Shutterstock

با توجه به این، اگر شما به طور منظم پخت و پز با روغن نباتی، ممکن است زمان خوبی برای بررسی آنچه که دقیقا شما در حال خوردن است. ساختن مبادله به یک گزینه سالم تر می تواند جزء مهمی از زندگی سالم و ممکن است کمک به شما احساس بهتر است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>