شما *نیاز به این چند وظیفه ای لب و گونه تنت در تابستان شما روال زیبایی

بزرگترین فروش در مد در حال پایین رفتن در حال حاضر!

حالا که من هر روز به دفتر نمی رم، من روال روز زیبایی ام را به عقب پر کرده ام. البته، من هنوز پوستم را شسته و مرطوب می کنم، اما آرایش صورت کامل؟ بيشتر روزها اتفاق نميافته در عوض، من شده است با تکیه بر LANO ‘sنوزاد رز طلا 101 پماد به من نگاه فقط قابل ارائه به اندازه کافی برای تماس های ویدئویی و راه رفتن در اطراف محله.

ببینید، این “پماد” در واقع یک لکه لب و گونه چند وظیفه ای است که شستشوی ظریف کامل رنگ گلگون را بر لب ها و گونه های شما می کند. و به عنوان نام می دهد دور, آن را حتی بهتر ساخته شده توسط کک کمی تاب و تاب و تاب طلا, که واقعا نگاه بزرگ در پوست تابستان آفتابی.

به عنوان با همه چیز از LANO، این پماد با لانولین فوق العاده تغذیه کننده و مرطوب کننده که تقلید روغن پوست خود را ساخته شده است. یعنی وقتی این تنت را روی لب ها یا گونه هایت سر می کنی، اصلا چسبناک و یا تکی نیست. در عوض، صاف است و ساعت ها روی پوست تان احساس خوبی دارد.

چه تیم باشید و چه #fullface #keepitsimple که به روال آرایش همه گیر شما می آید، این پماد تنها محصولی است که هیچ زیبایی دوستدار نباید بدون آن باشد. زیر 20 دلار است، می توان از روش های متعدد استفاده کرد و برای پوست شما خوب است. در مورد یه تهدید سه گانه حرف بزن

بچه ي “لانو” رو حالا پماد طلاي گل سرخ کن

SheFinds دریافت کمیسیون برای خرید های انجام شده از طریق لینک در این ارسال شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>