•مواد اولیه شستشوی صورت ترسناک شما نیاز به توقف خرید ASAP, به گفته متخصص پوست

همه محصولات زیبایی به طور مساوی ایجاد نمی شوند. در حالی که بسیاری ساخته شده با مخلوطی از مواد تغذیه ای و آب دار کردن وجود دارد, دیگران ساخته شده با مواد تشکیل دهنده کمتر است که ممکن است پوست خود را از روغن های آن نوار و ترک آن دراز و خشک وجود دارد. به عنوان مسن تر می شویم، آن را به طور فزاینده ای مهم برای استفاده از محصولات محصولات مراقبت از پوست ساخته شده با مواد تشکیل دهنده مناسب، چرا که با استفاده از محصولات اشتباه می تواند به سرعت پوست شما را بدتر، ترک شما با نشانه هایی از پیری است که سخت به پاک کردن.

• دفعه بعد که برای پاک کننده صورت بعدی خود خرید می کنید، به لیست مواد اولیه دقت کنید. اطمینان حاصل کنید که برای جلوگیری از همه موارد در این لیست — در تمام هزینه ها.

بزرگترین فروش در مد در حال پایین رفتن در حال حاضر!

mineral oil worst skincare face wash ingredients

روغن معدنی

بیشتر مواقع، روغن های موجود در محصولات مراقبت از پوست برای هیدرکردن پوست و کمک به حفظ آن رطوبت مفید هستند. با این حال، روغن های معدنی این گام را بیش از حد دور. آنها می توانند پوست را بیش از حد مرطوب کنند، که در نهایت می تواند باعث شود برخی از فرایندهای سلولی کمتر کار کنند و منجر به خشک شدن پوست شود که کمتر مجهز است تا خود را از آسیب محافظت کند. روغن های معدنی همچنین ممکن است به عنوان روغن پارافین، پارافین مایع، پارافینوم مایع، نفت مایع، نفت نفت، پترولاتوم، مایع پترولاتوم یا نفت سفید در لیست مواد تشکیل دهنده ذکر شده است.

fragrance worst skincare face wash ingredients

عطرهای مصنوعی

محصولات مراقبت از پوست معطر می تواند طراوت به حواس, اما آنها همچنین می تواند به پوست را به لاست. عطرها اغلب از طریق مواد شیمیایی که می تواند شما را با عوارض جانبی ناخواسته ترک به دست آورد. این بوی مصنوعی می تواند تشدید, آسیب و یا حساسیت پوست در طول زمان. ممکن است شما این اثرات را درست دور نبینید، اما اغلب با استفاده از محصولاتی که عطر مصنوعی دارند می توانند به طول زمان به پوست شما آسیب ببخشند و آن را مستعد علائم پیری کنند.

alcohol worst skincare face wash ingredients

الکل

بیشترین الکل های استفاده شده در مراقبت از پوست مواد ی هستند که نمی خواهید از آن استفاده کنید. آنها اغلب خشک کردن پوست, که به نوبه خود از بین می ببرد سطح و نوار دور روغن های طبیعی بدن شما نیاز به محافظت از پوست شما. به هر الکل مورد استفاده در محصولات زیبایی دقت کنید، زیرا برخی ممکن است استفاده از آن مشکلی داشته باشد. از هر چیزی که به عنوان الکل SD یا الکل ایزوتوپیک ذکر شده استفاده نکن، اما الکل های استیل برای استفاده مشکلی ندارن. اینها اسیدهای چرب هستند که باعث خشکی نمی شود.

parabens worst skincare face wash ingredients

Shutterstock

پارابنس

parabens به عنوان نگهدارنده عمل می کنند که اجازه می دهد لوازم آرایشی برای چند ماه زنده ماندن، اما آنها برخی از نتایج ناخواسته برای پوست. آنها می توانند هورمون های درون بدن را مختل, که منجر به تحریک پوست. به علاوه برخی از کارشناسان معتقدند که پارابن ها می توانند آسیب سلولی ناشی از اشعه ماوراء بنفش را بالا بُرد که ممکن است در دراز مدت به پوست شما آسیب شدید برساند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>