یک چیز شما باید انجام هر صبح تنها برای خلاص شدن از شر Bloat

صبح زود نفخ می تواند دمپر در روز خود را قرار داده است، اما خوشبختانه برخی از داروهای خانه طبیعی است که شما می توانید شروع به اجرای در روال عادی خود را به دور کردن این نفخ وجود دارد.

به طور خاص، با شروع روز خود را با یک فنجان چای، شما می توانید کمک به کاهش نفخ و ناراحتی که همراه با آن است. با این در نظر داشتن, حفظ خواندن برای برخی از چای شما باید سهام تا در برای روال به روز شده صبح خود را!

بزرگترین فروش در مد در حال پایین رفتن در حال حاضر!

ginger tea

Shutterstock

چای زنجبیل

داشتن یک فنجان چای زنجبیل در اوایل صبح راه بسیار خوبی برای از بین بردن هر گونه مسائل معده، از جمله نفخ است.

زنجبیل به عنوان کمک برای معده ناراحت شناخته شده است، که این بدان معنی است که ممکن است قادر به کمک به شما در کاهش نفخ در صبح. به گزارش شبکه غذایی، “زنجبیل یک کمک گوارشی قوی است که قرن هاست برای کاهش گاز، نفخ و دردمعده استفاده می شود. این به طور طبیعی تحریک آنزیم های گوارشی بدن, و ضد التهاب, کمک به تسکین التهاب و محافظت از پوشش معده.”

peppermint tea

Shutterstock

چای نعناع

چای نعناع علاوه بر دیگر بزرگ به هر مراسم صبح است, به خصوص اگر شما در حال خرید و فروش نفخ معده.

Healthline توضیح می دهد، “مطالعات حیوانی همچنین نشان می دهد که نعناع آرامش روده، که ممکن است اسپاسم روده را تسکین دهد – و همچنین نفخ و درد است که می تواند آنها را همراهی کند. علاوه بر این، کپسول روغن نعناع ممکن است درد شکم، نفخ، و سایر علائم گوارشی را کاهش دهد.”

acv tea

Shutterstock

چای سرکه سیب

بسیاری از مردم سرکه سیب را ستایش برای از دست دادن وزن آن منافع, و ممکن است شما مبارزه با نفخ نیز هست.

به گزارش پزشکی نیوز، امروز، “ACV به طور طبیعی اسیدی است، و بنابراین برای افرادی که اسیدیته معده پایین هستند، استفاده از ACV ممکن است به بالا بردن سطح اسید معده برای کمک به هضم کمک کند. در تئوری، این می تواند از گاز و نفخ جلوگیری کند، که هضم آهسته می تواند باعث شود.”

به علاوه، خواص ضد میکروبی آن نیز می تواند کمک کند: “ACV نیز یک ماده ضد میکروبی است، به این معنی که ممکن است به کشتن باکتری ها در معده یا روده کمک کند. باکتری های اضافی یا باکتری های موجود در روده های فوقانی گازها را آزاد می کنند که ممکن است منجر به نفخ شود، بنابراین ACV ممکن است به علائم کمک کند.”

stomach bloat

Shutterstock

با توجه به این، اگر شما از بیداری به نفخ بیمار، در نظر گرفتن یکی از این چای را به روز روزمره خود را. آنها ممکن است کمک به سهولت ناراحتی معده و کاهش ظاهر نفخ, که می تواند به شما کمک کند صبح بهتری داشته باشد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>