همه خیلی دیوانه در میگان مارکل و شاهزاده هری برای گفتن این!

با یافتن آزادی: هری و میگان و ساخت یک خانواده سلطنتی مدرن سرانجام منتشر شد، امید جدی وجود داشت که انتشار کتاب هر گونه مسائل و تنش در درون خانواده سلطنتی را روشن کند.

متاسفانه، به نظر می رسد کتاب با بسیاری از تابلوئیدهای بریتانیایی که نوشته را به عنوان “فر کردن پا” و “لمس کننده- احساسی” نقد می کنند، اثر مخالف داشته است.

به خواندن برای آنچه که کتاب باید می گفت ادامه می داد–و چگونه منتقدان پاسخ می داد.

بزرگترین فروش در مد در حال پایین رفتن در حال حاضر!

Meghan Markle and Prince Harry

مقاله ٔ یک دیلی میل یک سری نقل قول از کتاب را ذکر کرده است، و آن ها به وضوح فکر نمی کنند که کتاب واقعیت را به تصویر کشیده باشد.

مقاله توضیح می دهد، “اما ابرو توسط ستایش fulsome در هر دو نویسنده و ارتش از دوستان و منابع بی نام بر روی زن و شوهر در بر گرفته شده است مطرح شده است.”

Meghan Markle and Prince Harry

یکی از نقل قول از کتاب که ظاهرا رول چشم تحریک شده بود “تمایل مگان برای کمک به دیگران و رانندگی خود را به اکسل به معنای او اغلب ‘جعلی’ توسط همکلاسی در مدرسه که احساس آن غیر ممکن است برای هر کسی که ‘کامل’ تلقی شد.

با توجه به کتاب. زمان مگان در مدرسه با اخلاق کاری او تعریف شده بود: “با مهمانی نکردن مثل بیشتر بچه های کالج معمولی اش. دوستانش هرگز به مگ نمی دوند، آنطور که او را صدا می زدند، وسط هفته در یک بار. جمعه شب ها، وقتی خواهران خواهرخواهری اش همه به میادی ها می رفتند، مگ به سمت خانه های استادان می رفت تا بچه دار شود.»

این تصویر از یک استودیو مگان مارکل ممکن است بیش از حد مشکوک به نظر نمی, اما مردم از این تصویر “کامل” متقاعد نشده است.

Prince Harry and Prince William

مارکل تنها کسی نبود که از کتاب انتقاد دریافت کرد. رابطه پرنس هری با ویلیام هم زیر سوال می ره–مخصوصا نسخه هری از داستان. بر اساس این کتاب، “لحظاتی بود که او احساس می کرد افرادی که با برادرش کار می کنند چیزهایی را در بیرون قرار داده اند تا ویلیام به نظر خوب بیاید، حتی اگر منظورش پرتاب هری زیر اتوبوس باشد.”

منبع ادامه داد: «زمان گیج کننده ای بود و سرش همه جا را گرفته بود—نمی داند چه کسی یا چه چیزی را باور کند، و او و ویلیام هم به اندازه کافی صحبت نمی کنند که همه چیز را خیلی بدتر کرد.»

Meghan Markle and Prince Harry

…اين تنها انگليسي ها نيستن که کتاب رو نقد مي کنن یکی از کاربران توییتر شک و شبهه نوشت: در صورت که شما هنوز در حصار، اجازه دهید به شما اطمینان #FindingFreedom است که چیزی جز یک قطعه پف روابط عمومی برای #MeghanMarkle هزینه های هر در اطراف او، حتی #PrinceHarry.

نقد کنندگان آمازون نیز این کتاب را مورد انتقاد قرار داده اند. یکی نوشت: «نوشته شده اگه داستانی به جای مستند!!! همه مثبت برای مگان و هری و منفی برای هر دیگری. *همیشه دو طرف هر داستان وجود دارد و این یکی داستانی و یک طرفه است.»

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>