از زمان تایید بازنشستگی خود را برای بازیگری در سال 2018، کامرون دیاز تا به حال یک پروفایل بسیار کم نگه داشته است.

در واقع، علاوه بر استقبال از یک دختر، رادیکس، با شوهر بنجی مدن در اوایل سال جاری، دیاز تقریبا به طور کامل از مطبوعات باقی ماند. با این حال ، به نظر می رسد مانند 47 ساله ممکن است آماده برای بازگشت به کانون توجه – حداقل کمی با معرفی نام تجاری شراب جدید خود را ، Avaline.

دیاز سرمایه گذاری جدید با پال طولانی مدت و بنیانگذار چه کسی می پوشند، کاترین قدرت راه اندازی شد. او اعلام کرد که پرتاب با او اولین TikTok، تمرین چالش شراب ویروسی و شما باید برای دیدن ویدیو!

به خواندن برای هر چیزی که ما در مورد کسب و کار جدید دیاز می دانیم!

بزرگترین فروش در مد در حال پایین رفتن در حال حاضر!

Cameron Diaz

Shutterstock

در مصاحبه با سفر +اوقات فراغت ، دیاز توضیح داد که چرا او تصمیم به شروع نام تجاری شراب.

او توضیح داد، “[I]n زندگی روزمره ما تلاش ما را به مصرف غذاهای آلی و استفاده از محصولات پاک. بنابراین وقتی که ما متوجه شدیم که چه چیزی ممکن است در شراب ما نوشیدن، ما می خواستیم مطمئن شویم که ما شراب که از آن مواد تشکیل دهنده آزاد بودند و مهمتر از انگور ارگانیک پرورش داده شده ساخته شده است. اما ما تشخیص آن شراب ها را واقعا دشوار می دیدیم مگر اینکه به مغازه های شراب فروشی تخصص برویم.”

بنابراین، آنها تصمیم گرفتند که خود یکی را ایجاد کنند: “ما می خواستیم شرابی بسازیم که نه تنها استانداردهای همه محصولات دیگری را که مصرف می کنیم، رعایت کند؛ ما همچنین می خواستیم آن را قابل دسترس و قابل شناسایی کنیم.”

Cameron Diaz

Shutterstock

همچنین آنها یک نکته را برای خوشمزه نگه داشتن شراب خود را ساخته شده است. دیاز توضیح داد، “همراه با شراب داشتن برای دیدار با استانداردهای انگور ارگانیک رشد کرده و مطلق حداقل مواد مورد استفاده در فرایند شراب سازی. ما می دانستیم که اگر شراب خوشمزه نیست مهم نیست که چه استانداردهای ما toted. قادر بودن به ارائه محصول به مصرف کنندگان است که ما هر دو به خوبی می دانیم بسیار خوشحال کننده است.”

Cameron Diaz

ترشح

تا حالا، مارک شراب داره يه شيشه سفيد و يک يدونه رو با 24 دلار ميفروشه در فروشگاه های خرده فروشی در سراسر کشور در دسترس است– و می تواند یک گزینه بزرگ اگر شما می خواهید به دقیقا همان چیزی است که در شراب خود را می دانم.

وب سایت آوالین توضیح می دهد، “آوالین [است] طیف وسیعی از شراب های تمیز که پر از خوبی های طبیعی و رایگان از ده ها اضافی ناخواسته و فاش نشده است. شراب در خالص ترین آن، ایجاد شده با آبخوری های مدبر (و دوستان) در ذهن، که لذت یک زندگی کامل و یک رویکرد آرام به تندرسترا در آغوش می گیره.”

Cameron Diaz

Shutterstock

چه اونا مشروب خور هاي باديباني باشن يا نه، مردم قطعاً در مورد آوالين هيجان زده ميشن. صفحه نمایش اینستاگرام آنها در حال حاضر دارای 48K پیروان, و برخی از مشاهیر را کپی چالش شراب استادانه, از جمله داکوتا و ال فانینگ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net