آدل به نظر می رسد مانند یک فرد کاملا متفاوت در حال حاضر –ما به سختی او را تشخیص!

نگاه آدلفقط داره عوض ميشه

خواننده در ماه مه چهره ای لاغر در رسانه های اجتماعی به بازار عرضه کرد و حالا به نظر می رسد که او یک به روزرسانی بزرگ به موهایش کرده است! 32 ساله نشان داد خاموش جدید فرفر خود را ‘انجام در اینستاگرام اخیر.

عکسش رو اينجا ببين

موهای او شگفت انگیز به نظر می رسد با این فر سست، و ما نمی توانیم به اندازه کافی از نگاه جدید!

ما تنها نیستیم؛ تن از طرفداران سریع به نظر در نگاه جدید خواننده بود!

بزرگترین فروش در مد در حال پایین رفتن در حال حاضر!

Adele

یکی نوشت: “شما باور نکردنی به نظر می رسه! موهات خيلي خوشگله

یکی دیگر از طرفداران نظر ، “OMG شما نگاه بسیار متفاوت من عاشق آدل قدیمی اما یکی از جدید است در اینجا!!!!!

Adele

با این حال ، هر از طرفداران مو جدید ، توجه در فقط چگونه متفاوت نگاه او بود. یک کاربر اینستاگرام نوشت: “من نمی دانم که این است اما این aint هیچ آدل من می توانم به شما بگویم که.”

یکی دیگر نوشت: “بچه ها… که آدل نیست.”

Adele

این خواننده علاوه بر نشان دادن قفل های جدید مواج خود در تصویر، از این ارسال برای تبریک به Beyoncé در Black Is King، آلبوم تصویری جدید خود نیز استفاده کرد.

او در مقابل یک تلویزیون با بازی آلبوم و شرح او مرجع ملکه Bey مطرح و همچنین: “تشکر از شما ملکه برای همیشه ما را احساس می کنید تا از طریق هنر خود را دوست داشت.”

Adele

بازی تاج و تخت ستاره Maisie ویلیامز گفت آنچه که ما همه فکر و نظر ،” رها کردن collab.”

متاسفانه، به نظر می رسد ما باید کمی بیشتر صبر کنید قبل از اینکه ما می توانیم انتظار موسیقی جدید از آدل. در اواخر ماه ژوئن، وقتی یک طرفدار از آدل پرسید که موسیقی جدید به زودی می شود، آدل پاسخ داد: «البته که اینطور نیست. کورونا تموم نشده من دارم يه ربايشي مي کنم ماسک بزن و صبور باش.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>